Neįgaliesiems

Įvarčiu debiutavęs D. Vitkus: „Viskas įvyko labai greitai“

Hegelmann LFF taurės aštuntfinalio rungtynės tarp Kybartų „Sveikatos“ ir „Kauno Žalgirio“, kurias rezultatu 4:0 laimėjo kauniečiai, ilgam įsimins keturiems Kauno ekipos futbolininkams.

 

Martynui Medelinskui, Deitonui Vinckui, Domantui Putriui ir Domantui Vitkui šios rungtynės buvo debiutinės pagrindinėje „Kauno Žalgirio“ komandoje, o D. Vitkus jose spėjo net ir pasižymėti.

21-erių metų puolėjas iki šiol su pagrindine komanda tik treniravosi. Futbolininkas paprastai rungtyniauja „Kauno Žalgirio B“ komandos sudėtyje LFF Pirmos lygos pirmenybėse, kuriose taip pat yra kartą pasižymėjęs.

65-ąją susitikimo minutę į aikštę mestas įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėse rungtyniavęs žaidėjas ilgai netruko ir jau 71-ąją susitikimo minutę įmušė ketvirtą komandos įvartį rungtynėse.

„Pradėsiu nuo debiutinių rungtynių pagrindinėje komandoje, kurios buvo tikrai nerealios. Kad ir kiek laiko žaidžiau, įmušiau įvartį ir tikrai tuo džiaugiuosi. Viskas įvyko labai greitai“, – po rungtynių emocijų neslėpė žalgirietis.

Prieš prisijungdamas prie „Kauno Žalgirio“ futbolininkas paskutines oficialias rungtynes Lietuvoje buvo sužaidęs dar 2018-ųjų metų vasarą, o vėliau buvo išvykęs į užsienį.

„Neturiu daug žaidybinės patirties, tad buvo sudėtinga, ypač fiziškai, bet šios rungtynės leido pasireikšti, tobulėti ir įmušti įvartį, kuris prideda psichologinio pasitikėjimo ir motyvacijos dirbti toliau“, – Žalgiris.lt pasakojo 23-uoju numeriu pažymėtų marškinėlių savininkas.

FK Kauno Žalgirio informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS