Neįgaliesiems

Įvyko eilinė LFF Konferencija

Balandžio 30 d. Kaune įvyko eilinė LFF Konferencija. 

Konferencijos metu buvo pristatyta 2021 m. LFF veiklos bei biudžeto vykdymo ataskaitos. Taip pat buvo pristatyta ir patvirtinta nepriklausomo auditoriaus ataskaita bei 2021 m. finansinių ataskaitų rinkinys. LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius LFF Konferencijos delegatams pristatė FIFA Forward projekto ataskaitą bei Vilniaus universiteto mokslininkų atliekamo tyrimo duomenis.

Asociacija „Lietuvos futbolo klubų sąjunga“ (Pirma lyga) LFF Konferencijai pateikė priėmimo į narius prašymą. Šis prašymas buvo patvirtintas ir po jo Lietuvos futbolo federacijos narių skaičius išaugo iki 20.

Taip pat LFF Konferencijoje vienbalsiai buvo patvirtintą nauja LFF įstatų redakcija. Šie įstatai buvo atnaujinti siekiant juos suderinti su Lietuvos Respublikos sporto įstatymo pakeitimuose, įsigaliojančiuose nuo 2022 m. liepos 1 d., įtvirtintais reikalavimais, kuriuos privalo atitikti visos asociacijos, pretenduojančios į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei savivaldybių projektinį finansavimą. 

LFF Konferencijos vaizdo įrašas:

LFF prezidento Tomo Danilevičiaus ir LFF generalinio sekretoriaus Edgaro Stankevičiaus komentarai:

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS