Neįgaliesiems

Įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis

Kovo 16 dieną įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis.

Posėdžio metu buvo patvirtintas labdaros ir paramos gavėjų sąrašas.

VK patvirtino LFF Konferencijos datą ir vietą. 2022 m. eilinė LFF Konferencija vyks balandžio 30 d. 12 val. Kaune. Buvo patvirtinta ir preliminari Konferencijos darbotvarkė, o galutinė darbotvarkė ir medžiaga bus paskelbta LFF.lt internetinėje svetainėje likus septynioms dienoms iki Konferencijos.

LFF Vykdomasis komitetas patvirtino registracijos mokesčio netaikymą Ukrainos piliečiams, kurie atvyks žaisti į Lietuvos čempionatus ir pirmenybes. Ši išimtis nebus taikoma užsieniečiams, kurie žaidė Ukrainoje.

Posėdžio metu buvo patvirtintas „Lietuvos jaunimo integracija į profesionalų vyrų futbolą“ 2022 metų reglamentas. Pagal naują reglamentą programoje numatytas išmokas galės gauti po penkis „Optibet A lygos“, „Optibet Pirmos lygos“ ir LFF II lygos klubus. Nustatyta proporcija: „Optibet A lyga“ – 50% fondo išmokos, „Optibet Pirma lyga“ – 35%, o LFF II lyga – 15%. Šis fondas yra surenkamas iš legionieriaus mokesčio ir LFF lėšų.

Taip pat Vykdomasis komitetas patvirtino LFF II lygos ir Hegelmann LFF taurės varžybų nuostatus.

LFF techninis direktorius Reinhold Breu Vykdomojo komiteto nariams pristatė „Talent promotion U-19 – U-15“ programą. Pagrindinis šios programos aspektas yra tai, kad talentingi futbolininkai savo regionuose turi gauti kokybiškas treniruotes ir visą kitą priežiūrą, kuri vėliau padėtų pasiekti rezultatų. Pagal šią programą, visuose regionuose būtų atrenkami talentingiausi regiono vaikai, kurie treniruotųsi bent du kartus per savaitę su paskirtais specialistais.

LFF generalinio sekretoriaus Edgaro Stankevičiaus komentarai apie priiimtus sprendimus:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS