Neįgaliesiems

Įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis

Birželio 28 dieną įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis.

Posėdžio metu buvo sprendžiami aktualūs klausimai.

Pirmasis klausimas buvo susijęs su legionieriaus mokesčiu, taikomu Lietuvos čempionatuose. Priimta, kad legionieriaus mokestis nebebus taikomas ne Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie turi nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje, nepriklausomai nuo turimos pilietybės. Taip pat, jei žaidėjas pereina iš žemesnės lygos į aukštesnę, yra mokamas registracijos mokesčio skirtumas, jei iš aukštesnės į žemesnę, mokestis nėra taikomas, nes jis jau yra sumokėtas. Procedūros taikomos tiek nuolatiniam žaidėjo perėjimui, tiek laikino persikėlimo (nuomos) atveju.

Taip pat buvo priimta naujovė dėl Futsal I lygos organizavimo kitam sezonui – nuo kito sezono LFF tvirtins tik tų komandų dalyvavimą, kurios bus deleguojamos apskričių, naudojančių Futsal I lygos registraciją COMET sistemoje.

Posėdžio metu taip pat buvo patvirtinti merginų U-17 ir U-19 Baltijos taurės turnyrų, kurie vyks Lietuvoje (Birštone ir Jonavoje) nuostatai.

Taip pat buvo patvirtinta naujojo moterų rinktinės fizinio rengimo trenerio kandidatūra – juo tapo Vaidas Verbickas.

Dar vienas spręstas klausimas – 2022-2023-ųjų sezono LVJUFA 11×11, 8×8, 5×5 formato varžybų komandų sąrašo bei nuostatų patvirtinimas.

Posėdžio metu Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės treneris Valdas Ivanauskas pristatė rinktinės pasirodymą birželio mėnesio UEFA Tautų lygos varžybose. Išklausius trenerio ir štabo pateiktą ataskaitą buvo priimtas sprendimas su treneriu bei jo štabu atsisveikinti.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS