Neįgaliesiems

Įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis

Lapkričio 30 dieną Vilniuje įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis

Posėdžio metu buvo svarstomi įvairūs aktualūs klausimai.

Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto posėdžio metu buvo nuspręsta Neeilinės Lietuvos futbolo federacijos Konferencijos, kuri vyks 2022m. gruodžio 21 dieną, metu teikti balsavimui naują LFF įstatų redakciją.

Naujuosiuose įstatuose numatoma, kad į Lietuvos futbolo federacijos kasmetinę Konferenciją po vieną narį deleguoja 10 Lietuvos futbolo federacijos apskričių asociacijų, 8 A lygos ir 6 Pirmos lygos klubai ir 8 šakinės futbolo asociacijos. Viso konferenciją sudaro 32 nariai. Lietuvos futbolo federacijos Vykdomąjį komitetą sudaro 16 narių, kurie bus renkami tiesiogiai LFF Konferencijoje.

Tiesiogiai konferencijoje taip pat renkami LFF Prezidentas, vice prezidentai bei bei kitų LFF organų nariai. Įstatuose numatoma įtvirtinti, kad Vykdomojo komiteto nariais gali būti renkami tik nepriekaištingą reputaciją turintys, neteisti asmenys.

Tarptautinės futbolo organizacijos FIFA ir UEFA dėl nepriekaištingos reputacijos apibrėžimo atitikimo Lietuvos Respublikos teisės aktams papildomai kreipsis į nepriklausomus teisės ekspertus, kurie savo išvadą pateiks iki Neeilinės LFF Konferencijos šių metų gruodžio 21 dieną.

Taip pat buvo aptartas naujasis futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sezonas. Buvo patvirtinta nauja sertifikavimo kriterijų redakcija, atsirado didesni kokybės reikalavimai.

Sertifikavimo procesas įgauna nuoseklesnę formą, isijungia organizacijų stebėsenos mechanizmas, kokybinio lygmens išlaikymo ir paramos įsisavinimo kontrolė. Tai reiškia, jog LFF federacija dabar turės galimybę stebėti, kaip panaudojama organizacijų gaunama parama.

Dar vienas pokytis – nuo šiol prašymus dalyvauti sertifikavimo procese organizacijos teiks nebe gruodžio, bet rugpjūčio mėnesį.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS