Neįgaliesiems

Įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdžio metu buvo priimtas sprendimas dėl nacionalinės rinktinės vyriausiojo trenerio Jevgenijaus Ryvkino, pristatyta jaunimo futbolo ugdymo įstaigų bandomojo sezono sertifikavimo rezultatai bei paramos nusipelniusiems futbolo žmonėms aprašas.

Posėdžio metu salės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris J. Ryvkinas pristatė savo darbus su nacionalines futbolo rinktine, su kuria dirbo nuo 2017-ųjų metų. Ukrainiečio treniruojama komanda ką tik pasibaigusiame FIFA pasaulio salės futbolo čempionate patyrė tris pralaimėjimus bei užėmė 20-ąją vietą.

J. Ryvkino sutartis galiojo iki čempionato pabaigos, tad treneriui buvo padėkota už svarų indėlį Lietuvos salės futbolo vystyme bei pasirodymą čempionate, tačiau sutartis su treneriu nebuvo pratęsta. 

Taip pat Vykdomojo komiteto nariams buvo pristatyti bandomojo laikotarpio jaunimo futbolo ugdymo įstaigų sertifikavimo rezultatai. Po pristatymo buvo priimtas sprendimas bandomajame procese nedaryti oficialaus įstaigų vertinimo, tačiau visoms sertifikavimo procese dalyvavusioms organizacijomis bus suteiktas grįžtamasis ryšis ir suteikta visa reikalinga pagalba, norint geriau suprasti sertifikavimo procesą ir tobulėti. Posėdžio metu taip pat buvo priimti pasiūlymai dėl sertifikavimo dokumento, proceso ir kriterijų tobulinimo.

Vykdomojo komiteto nariai taip pat patvirtino „Labdaros treneriams mokėjimo sąlygų ir tvarkos aprašą“, kuris apibrėžė galimybę skirti finansinę paramą Lietuvai nusipelniusiems treneriams ir/arba asmenims už viso gyvenimo nuopelnus Lietuvos futbolui – trisdešimties metų trenerio darbo veikloje, teisėjavimo veikloje, futbolo žurnalistikos veikloje, vadybos veikloje. 

Taip pat buvo patvirtintas dvejų pilnų matmenų dirbtinių dangų skyrimas 2022 metams. Viena danga skirta Šiaulių miestui, kita – Vievio miesto futbolo stadionui.

Vaikinų iki 17 metų rinktinės vyriausiasis treneris Rolandas Džiaukštas pristatė rinktinės Baltijos taurės turnyre bei atrankos į Europos čempionatą rezultatus. Verta paminėti, kad dėl COVID-19 atvejų Latvijos nacionalinėje rinktinėje, ši rinktinė dar turės sužaisti atrankos rungtynes su Latvijos vienuolike. Po šių rungtynių ir bus galutinai įvertinti rinktinės rezultatai ir trenerio darbas. 

Po posėdžio buvo surengta speciali spaudos konferencija, kurioje buvo pristatyti priimti sprendimai, jos įrašas – žemiau:  

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS