Neįgaliesiems

Įvyko Lietuvos futbolo federacijos bei Kauno kolegijos atstovų susitikimas

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Edgaras Stankevičius Kaune susitiko su naujai išrinktu Kauno kolegijos direktoriumi dr. Andriumi Brusoku bei jo komanda.

Susitikime taip pat dalyvavo LFF pirmasis viceprezidentas Remigijus Daugėla, Lietuvos moterų futbolo asociacijos prezidentas Artūras Vitalijus Krukis, Lietuvos salės ir paplūdimio asociacijos prezidentas Darius Gurskis bei Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas Dainius Šumauskas.

Susitikimo metu buvo paliestos kelios temos, viena jų – futbolo infrastruktūros gerinimo. Tiksliau – pilnų matmenų futbolo aikštyno įrengimo, kuriam dangą skirtų federacija. Tai būtų pirmas kartas, kada LFF skiria dangą aukštojo mokslo organizacijai.

Svarstyta, kad aikštyne ateityje galėtų vykti Optibet Pirmos lygos arba LFF II lygos rungtynės.

„Manome, kad Kauno kolegijai investuoti į infrastruktūros gerinimą būtų tikrai naudinga, nes vienas iš jų tikslų – ruošti aukštos kvalifikacijos sportininkus. Tai padeda aukštajai mokyklai pritraukti daugiau į futbolą orientuotų būsimų studentų, kuriems suteikiamos geros sąlygos sportuoti“, – sakė LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Kauno kolegijos direktorius dr. Andrius Brusokas pažymėjo, kad LFF yra viena aktyviausių ir kokybiškiausių federacijų, kuri investuoja ir prisideda tiek studentų ruošime, tiek padedant įsitraukti studijas baigusiems į darbo rinką.

„Kauno kolegija rengia vienus geriausių kineziterapeutų Lietuvoje, o jau ne vienas, baigęs šias studijas toliau sėkmingai dirba klubiniame futbole arba su skirtingomis Lietuvos futbolo rinktinėmis. Tikrai matome ateitį futbole, svarstome apie komandas studentų lygoje, ateityje – galbūt ir moterų komandos kūrimą moterų A lygai arba LMFA I lygai“, – pažymėjo Kauno kolegijos direktorius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS