Neįgaliesiems

Įvyko Šiaulių apskrities futbolo bendruomenės apdovanojimų šventė

Lapkričio 30 dieną, Šiaulių arenoje įvyko 2019 metų sezono Šiaulių apskrities futbolo bendruomenės apdovanojimų šventė, kurioje buvo gausu padėkų, prizų bei apdovanojimų.

Vakarą pradėjo Šiaulių apskrities futbolo federacijos prezidento Gintauto Mirausko kalba, kurioje jis apžvelgė išties sėkmingus metus Šiaulių apskrities futbolui, padėkojo Šiaulių miesto savivaldybei bei rėmėjams, kad bendromis pastangomis po pertraukos į Šiaulius grįžo vyrų futbolas. Taip pat buvo padėkota ir Lietuvos futbolo federacijai, su kurios pagalba baigiamas įrengti antras dirbtinė dangos stadionas Šiauliuose bei 2020 metais bus įrengtas dirbtinės dangos stadionas Naujojoje Akmenėje.

Po ŠAFF prezidento įžanginės kalbos, savo sveikinimo žodį tarė ir Šiaulių sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Ramutė Pilypienė bei Lietuvos futbolo federacijos viceprezidentas Vidmantas Butkevičius.

Po sveikinimo žodžių, ŠAFF prezidentas Gintautas Mirauskas įteikė padėkas ŠAFF rėmėjams bei draugams: Šiaulių miesto savivaldybei, Šiaulių miesto savivaldybės sporto skyriui, Lietuvos futbolo federacijai, Tadui Ožinskui, Gintautui Petrauskui, „Splius”, „hummel”, futbolo akademijai „Šiauliai”, Šiaulių sporto gimnazijai, Šiaulių universitetui, Šiaulių apskrities policijai bei Šiaulių apskrities Žydų bendruomenei.

2019 metais buvo ir garbingų jubiliejų futbolo veteranų tarpe. Šiame šventiniame vakare futbolo veteranai taip pat buvo pagerbti, o jiems atminimo prizus įteikė ŠAFF valdybos narys Rimantas Viktoravičius. 70-ies metų jubiliejų šiemet atšventė Česlovas Kančelskis, Veidevytis Čepulis, Valerijus Kurskis ir Jurijus Kuzminas, o 75-ies metų jubiliejų šventė Algis Liaudanskis.

Taip pat buvo įteiktos ir padėkos veteranų komandoms – FC „Šiaulių Tigrai”, VFK „Šiauliai”, „Skaistgirys-Žvelgaitis” bei naujai suburtai komandai „Šiaulių liūtai”.

Po padėkų veteranams, į sceną buvo kviečiamos merginos, kurios garsino Šiaulių apskrities vardą. Tai – 20-ies metų jubiliejų šiemet atšventęs FC „Gintra-Universitetas” klubas ir jam atstovavusios merginos, kita moterų A lygoje dalyvavusi ekipa – SG-FA „Šiauliai” bei naujai susibūrusi moterų futbolo komanda FK „Mamukai”, kurios pagrindą sudaro FA „Šiauliai” auklėtinių mamos. Sausio mėnesį ši ekipa vienerių metų gimtadienio proga organizuos moterų futbolo turnyrą.

2019 metais Šiaulių apskritis turėjo ir žaidėjų, kurie savo apskrities vardą garsino ir žaisdami Lietuvos A lygoje ar gynė Lietuvos rinktinės garbę. Padėkos buvo įteiktos Eligijui Jankauskui, kuris šį sezoną su Marijampolės „Sūduva” iškovojo visus tris titulus Lietuvoje, Domantui Šimkui, kuris 2019 metais Lietuvos rinktinėje sužaidė septynerias rungtynes, Rolandui Baravykui, kuris 2019 metais Lietuvos rinktinėje sužaidė penkerias rungtynes, Deividui Šešplaukiui, kuris kartu su „Kauno Žalgirio” ekipa iškovojo A lygoje ketvirtąją vietą bei dviems FK „Panevėžys” spalvas ginusiems žaidėjams – Šarūnui Jurevičiui ir Vytui Gašpuičiui. Taip pat šventėje negalėjo dalyvauti Mantas Kuklys, kuris 2019 metų sezone Lietuvos rinktinėje sužaidė penkias rungtynės ir Kazachstano pirmenybėse su „Zhetysu” ekipa užėmė penktąją vietą.

Asmeninės padėkos už aktyvią veiklą Šiaulių apskrityje buvo įteiktos trims futbolo entuziastams – Tomui Belko, Svajūnui Biliui ir Daliui Einoriui. Taip pat už ilgą darbą futbole buvo padėkota dviems treneriams – Vytautui Vaišnorui ir Vaclovui Pocevičiui.

Vėliau ŠAFF prezidentas Gintautas Mirauskas įteikė padėkas komandoms, kurios dalyvavo LFF organizuojamose pirmenybėse, bet prieš tai buvo įteikta padėka Šiaulių universiteto futbolo komandai, kuri praėjusį sezoną tapo LSFL čempionais. Padėkos įteiktos LFF I lygoje dalyvavusioms ekipoms – FA „Šiauliai” bei FC „Pakruojis”, LFF II lygos Vakarų zonoje dalyvavusioms ekipoms – FK „Kražantė”, Joniškio „Saned”, FK „Akmenės Cementas” bei lygos čempione tapusiai „ŠSPC-Radviliškis” komandai.

Nebuvo pamiršti ir teisėjai, kuriems taip pat buvo padėkota už 2019 metų sezoną. Asmeninės padėkos įteiktos A lygoje teisėjavusiems Manfredui Lukjančukui, Mindaugui Jackui, Dainiui Raudžiui bei FIFA kategorijos moterų teisėjoms – Jurgitai Mačikunytei ir Rasai Imanalijevai.

Apdovanojimų vakarą vainikavo LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybių „Splius” taurei laimėti apdovanojimai. Komandai dalyviai buvo įteikta padėka už dalyvavimą bei buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai.

FK „Savanoris” – X vieta (geriausias komandos žaidėjas – Dangirdas Rutkauskas)

Pakruojo „Kruoja-Kupsc” – IX vieta (geriausias komandos žaidėjas – Deividas Nikolajevas)

Ginkūnų „Šauliai-Dakaras” – VIII vieta (geriausias komandos žaidėjas – Paulius Aukštikalnis)

FK „Akmenė”-SC – VII vieta (geriausias komandos žaidėjas – Tadas Gnedojus)

FK „Fanai” – VI vieta (geriausias komandos žaidėjas – Joris Dėlkus)

„Adiada” – V vieta (geriausias komandos žaidėjas – Mindaugas Rudaitis)

FK „Venta” – IV vieta (geriausias komandos žaidėjas – Povilas Mickevičius)

Prieš apdovanojant komandas prizininkes, buvo apdovanoti ir geriausi atskirų pozicijų žaidėjai:

Geriausias vartininkas – Martynas Konteikis (FK „Akmenės Cementas B-Juventa 99″)

Geriausias gynėjas – Marius Biliūnas (FK „Akmenės Cementas B-Juventa 99″)

Geriausias saugas – Laimonas Karžinauskas (FC „Saulininkas”)

Geriausias puolėjas – Tadas Špukas (FK „Kražantė B”)

Rezultatyviausi žaidėjai – Kęstutis Kucevičius (FC „Saulininkas”) ir Vaidotas Šilėnas (FK „Kražantė B”) po 14 įvarčių.

Paskutinis šventės akcentas buvo prizininkų apdovanojimai. Trečiąją vietą iškovojo FC „Saulininkas”, geriausiu komandos žaidėju išrinktas Deividas Klimas. Antrojoje vietoje – FK „Akmenės Cementas B-Juventa 99″, o geriausias komandos žaidėjas Rytis Riabčinskis. 2019 metų čempionais tapo FK „Kražantė B” futbolininkai, kurių gretose geriausiu komandos žaidėju buvo pripažintas Vaidotas Šilėnas. Komandoms prizininkėms be medalių bei iškovotų taurių buvo įteikti ir atitinkamai 100 eurų, 200 eurų bei 300 eurų vertės „hummel” dovanų čekiai.

ŠAFF dėkoja visiems dalyvavusiems apdovanojimų šventėje!

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS