Neįgaliesiems

Įvyko Šiaulių apskrities futbolo bendruomenės apdovanojimų vakaras

Gruodžio 1 dieną įvyko Šiaulių apskrities futbolo bendruomenės apdovanojimų vakaras, kurio metu buvo apdovanoti 2021 metų sezono laureatai bei prizininkai.

Vakarą pradėjo Šiaulių apskrities futbolo federacijos prezidentas Gintautas Mirauskas, kuris pasveikino visą Šiaulių futbolo bendruomenę su sezono pabaiga bei padėkojo visiems už puikius metus tiek futbolo aikštėje, tiek stengiantis už jos dėl visų mėgstamo futbolo. Taip pat pasidžiaugta, kad po septynerių metų Šiaulių apskrityje kitą sezoną išvysime A lygos komandą.

Susirinkusius svečius taip pat su puikiu sezonu sveikino Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius, kuris pasidžiaugė, kad dėka Šiaulių apskrities futbolo federacijos šiemet startavo ir bendradarbiavimas tarp Šiaulių apskrities savivaldybių, o pirmasis toks rezultatas – bendras Šiaulių ir Akmenės rajono projektas futsal A lygoje.

Padėkų vakaras startavo nuo ŠAFF rėmėjų, kurie prisideda prie futbolo populiarinimo visoje Šiaulių apskrityje. Padėkota Lietuvos futbolo federacijai, UAB „Sovli”, UAB „Splius”, UAB „Citma” bei UAB „Bodesa”.

2021 metais tarp bendruomenės narių buvo ir gražių jubiliejų, kurie buvo paminėti šio vakaro metu bei pasveikinti ŠAFF vardu. Su 60-ies metų jubiliejumi pasveikinti Rimas Butautis, Osvaldas Ivanauskas, Raimondas Juškus, Virginijus Juozaitis, Raimondas Saldauskas, Vytautas Galvanauskas, o su 70-ies metų jubiliejumi pasveikintas Romualdas Norkevičius.

Padėkota buvo ir veteranų ekipoms, kurios dalyvavo Lietuvos veteranų pirmenybėse bei atstovavo Šiaulių apskričiai jose: FK „Šiaulių liūtai” (Lietuvos 40 m. ir vyresni senjorų pirmenybės), Šiaulių VFK (Lietuvos 50 m. ir vyresni senjorų pirmenybės), „Skaistgirys-Žvelgaitis” (Lietuvos 50 m. ir vyresni senjorų pirmenybės), Šiaulių VFK (Lietuvos 60 m. ir vyresni senjorų pirmenybės).

Kaip ir pernai, taip ir šiemet buvo išrinkti ir Šiaulių apskrities metų futbolininkai. 2021 metų Šiaulių apskrities futbolininke išrinkta Greta Lukjančukė, kuri šį sezoną grįžo po motinystės atostogų, iškart stojo į vartus draugiškose rungtynėse su AC „Milan” bei UEFA Čempionių lygoje, o moterų I lygoje tapo geriausia pirmenybių sauge. 2021 m. Šiaulių apskrities metų futbolininku išrinktas Mantas Kuklys, kuris šį sezoną tapo LFF taurės laimėtoju bei Lietuvos čempionu.

Už aktyvią veiklą moterų futbole šiame sezone padėka įteikta ir futbolo entuziastėms FK „Mamukai”, kurios ne tik pačios aktyviai dalyvauja futbolo veikloje, bet ir namie augina jaunuosius Šiaulių futbolininkus.

Atskiro paminėjimo vertas ir net 20-ąjį kartą klubo istorijoje bei 17-ąjį kartą iš eilės čempionėmis tapusio klubo FC „Gintra” pasiekimas, su kuriuo apdovanojimų vakare ŠAFF vardu ir buvo pasveikintas šis klubas.

Vakaro metu buvo paminėti ir Šiaulių futbolo teisėjai, kurie sėkmingai dirbo 2021 metų sezone, ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje arenoje. 2021 metų sezone A lygoje dirbo penki teisėjai Manfredas Lukjančukas, Mindaugas Jackus, Mangirdas Mirauskas, Dainius Raudys, Aleksandras Stepanovas, kuris būtent šiame sezone ir debiutavo aukščiausioje lygoje. Taip pat paminėtos ir dvi FIFA kategoriją turinčios moterys teisėjos – Jurgita Mačikunytė bei Rasa Grigonė, kurios taip pat sėkmingai teisėjavo tarptautinėse rungtynėse.

Komandinės padėkos už dalyvavimą futsal A lygoje įteiktos dviems klubams. Tai – FK „Akmenė”-SC bei „ŠSPC-Radviliškis”. Už dalyvavimą LFF II lygoje padėka įteikta Joniškio „Saned” atstovams.

2021 metais tiek futsal A lygoje, tiek LFF II lygoje, tiek LFF I lygoje dalyvavo futbolo akademijos „Šiauliai” ekipos. Didžiausia futbolo organizacija Šiaulių apskrityje buvo apdovanota už visą darbą futbolo labui bei palinkėta sėkmės debiutiniame A lygos sezone.

Kaip įprasta, ŠAFF apdovanojimų vakarą vainikavo LFF III lygos Šiaulių apskrities „Splius” taurei laimėti apdovanojimai. Verta paminėti, kad pirmenybėse šiemet dalyvavo net 12 komandų. Komandoms įteiktos padėkos už dalyvavimą bei apdovanoti geriausi komandų žaidėjai:

FK „Savanoris” – XII vieta (geriausias komandos žaidėjas – Vitalijus Zajančkauskas)
Pakruojo „Kruoja-Kupsc” – XI vieta (geriausias komandos žaidėjas – Elvinas Mataitis)
„Adiada” – X vieta (geriausias komandos žaidėjas – Mantas Gečas)
FK „Saned B” – IX vieta (geriausias komandos žaidėjas – Klaudijus Bagočius)
FK „Kražantė B” – VIII vieta (geriausias komandos žaidėjas – Eimantas Remeikis)
FK „Fanai” – VII vieta (geriausias komandos žaidėjas – Lukas Červinskas)
FC „Saulininkas” – VI vieta (geriausias komandos žaidėjas – Mangirdas Mirauskas)
FK „Venta” – V vieta (geriausias komandos žaidėjas – Valdemaras Palubinskas)
„Juventa-99″ – IV vieta (geriausias komandos žaidėjas – Tautvydas Stapušaitis)
Pakruojo SC – III vieta (geriausias komandos žaidėjas – Redas Jurevičius)
FK „Akmenė”-SC – II vieta (geriausias komandos žaidėjas – Gabijus Gudelevičius)
„ŠSPC-Radviliškis” – I vieta (geriausias komandos žaidėjas – Nerijus Volkovas).

Taip pat išrinkti ir geriausi atskirų pozicijų žaidėjai:

Geriausias pirmenybių vartininkas – Jordy van de Corputas (FK „Akmenė”-SC)
Geriausias pirmenybių gynėjas – Darius Basevičius („ŠSPC-Radviliškis)
Geriausias pirmenybių saugas – Aivaras Bagočius (Pakruojo SC)
Geriausias pirmenybių puolėjas – Vytautas Mituzas („Juventa-99″)
Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas – Deividas Dargužas (26 įvarčiai, „ŠSPC-Radviliškis”).

saff.lt informacija; E. Černiausko nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS