Neįgaliesiems

Įvyko tradicinis kaimynų futbolo turnyras

Spalio 9 dieną Ringauduose įvyko trečius metus organizuojamas tradicinis kaimynų futbolo turnyras „Nespirk į pievas“. Antri metai, kai į kaimynų futbolo turnyrą atvyksta svečiai iš Marijampolės, Lakštučių, Zapyškio, Vilemų, tad šiame turnyre dalyvavo 8 komandos.

Turnyras vyko vieno rato sistema, kuomet visos komandos sužaidė tarpusavyje. Renginyje buvo žaidžiama į netradicinio dydžio vartus su 4 dydžio futbolo kamuoliu. Rungtynės truko vieną kėlinį – 6 minutes. Žaidžiama buvo tiesiog prie daugiabučių namų esančioje pievelėje.

Sužaidus visas rungtynes paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo svečiai iš Lakštučių kaimo surinkę 15 taškų, antros vietos medalius iškovojo marijampoliečiai (14 taškų), trečiąją vietą užėmė Vilemų kaimo komanda (13 taškų). Visos komandos apdovanotos futbolo entuziasto Vaclovo Miliausko ir Kauno apskrities futbolo federacijos įsteigtais prizais.

Rezultatyviausiu šio turnyro žaidėju tapo Ignas Giedraitis (Vilemų k.) įmušęs 5 įvarčius, o geriausiu turnyro žaidėju išrinktas ringaudiškis Vaidas Butauskas.

„Futbolo žaidimas mūsų bendruomenėje tapo viena iš aktyvių fizinio aktyvumo formų, kuomet suvienija visus aktyviai praleisti laiką kartu, ne tik pasivaržyti futbolo akštelėje, bet ir pabendrauti, susipažinti su kaimynais, kuriuos nedažnai matome“, – pasakojo vienas iš renginio organizatorių Ramūnas Švedas.

Turnyrą organizavo futbolo entuziastai: Martynas Karpavičius, Ramūnas Švedas, Marius Mastauskas, Aurelijus Steponas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS