Neįgaliesiems

Įvyko VRFS neeilinis visuotinis narių susirinkimas

Gruodžio 1 d. įvyko Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) narių neeilinis visuotinis nuotolinis susirinkimas.

Susirinkimo metu buvo patenkintas dabartinio VRFS prezidento Pauliaus Malžinsko atsistatydinimo prašymas. Kartu su prezidentu atsistatydino ir visa VRFS valdyba.

„Prezidentas atsistatydindamas pasiūlė atsistatydinti ir valdybai, tad mūsų pareiga buvo priimti šį pasiūlymą ir atsistatydinti“, – kalbėjo VRFS valdybos narys Janas Nevoina.

Prezidentas ir valdybos nariai savo pareigas vykdys toliau, kol bus išrinkti nauji valdymo organai, kurie turi būti išrinkti ne vėliau kaip iki 2021 m. kovo 1 d.

Susirinkime buvo iškeltas klausimas dėl VRFS pasitraukimo iš LFF struktūros, kuriam nebuvo pritarta. Susirinkime dalyvavęs LFF prezidentas Tomas Danilevičius padėkojo  VRFS nariams už tokį sprendimą: „Vilniaus regionas yra labai svarbus LFF narys, todėl džiugu, kad VRFS nariai, kurie susirinkimo metu išreiškė tvirtą nuomonę apie likimą tarp LFF narių. Net kai sąjungos prezidentas buvo suspenduotas, jų interesai Vykdomajame komitete buvo girdimi ir sprendžiami, tačiau norisi, kad sąjunga turėtų tvirtą lyderį, kuris apjungtų visas puses ir su kuriuo vyktų sklandus bendradarbiavimas“, – kalbėjo T. Danilevičius.

Bendradarbiavimo su VRFS svarbą pabrėžė ir LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. „VRFS yra didžiausias regionas futbolo bendruomenėje, todėl bendradarbiavimas su jais federacijai yra labai svarbus. Vyksta įvairūs bendri projektai, ypač infrastruktūros srityje, kuriuose reikia svarbių sprendimų ir lyderystės. Šiuo metu bendradarbiavimas vyksta, tačiau jis yra sudėtingas, tad norisi, kad Vilniaus futbolo problemas kartu galėtume spręsti operatyviai ir sklandžiai“, – teigė E. Stankevičius.

„Šiuo metu federacijoje nėra atstovaujami Vilniaus klubų ir akademijų interesai, kurie kasdien vykdo savo veiklą. Mano nuomone Vilnius privalo dalyvauti LFF valdyme, kadangi turime vietą VK ir privalome tai išnaudoti. Dabar laukiame rinkimų, pažiūrėsime kokie bus pasiūlymai, ką išrinks bendruomenė ir kokie bus ateities darbai,“ – pasakojo J. Nevoina.

LFF tikisi, kad visi pokyčiai, kurie vyksta VRFS, sudarys sąlygas vykdyti bendrą produktyvią veiklą viso Lietuvos futbolo labui. LFF yra pasirengusi visoketiopai talkinti naujai VRFS valdybai jos veikloje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS