Neįgaliesiems

J. Augustaitis: „Bandau imti pavyzdį iš Roberto Carlos“

13-metis kaunietis pademonstravo puikią reakciją, pakeitusią rungtynių eigą. Rezultatyvus perdavimas komandos draugui, paskiau sekę du puikūs įvarčiai leido Jorio Augustaičio komandai laikytis SHARP EJL U15 diviziono lyderių gretose.

Saugas atstovauja SM „Tauro“-FK „Kauno Žalgirio“ ekipą, kuri svajoja apie pirmąjį triumfą SHARP Elitinės jaunių lygos čempionate. Aštuntosios savaitės žaidėjo laurus nuskynęs Joris tiki, kad šiemet pavyks iškovoti aukso medalius.

–Žiūrovai ir komandos treneris Audrius Statkevičius išskyrė tavo greitą reakciją rungtynėse prieš panevėžiečius, kuri padėjo persverti rezultatą. Papasakok, kaip ruošeisi šiai dvikovai?

–Šiom rungtynėm ruošiausi kaip ir visom kitom. Per treniruotes daug stengiausi, mokinausi naujų driblingų, kurių dar nemokėjau, ir mušti tolimus smūgius.

–Tavo penytas įvartis iš 30 metrų atstumo apstulbino rungtynių žiūrovus. Ar teko ir anksčiau tokiu būdu patikrinti vartininkų budrumą, gal kartoji kažkurio futbolininko manierą taip „šaudyti“ iš toli?

–Teko daug smūgiuoti iš toli, bet kamuolys perskrisdavo pro viršų arba vartininkas pagaudavo kamuolį. Bandau imti pavyzdį iš Roberto Carlos.

–Savo divizione rungiatės su Vilniaus FM komanda dėl lyderystės, netoli laikosi klaipėdiečiai ir panevėžiečiai. Kaip apibūdintum šiųmetį sezoną – kokios pagrindinės čempionato intrigos, jūsų tikslai?

–Kol kas šis sezonas mums sėkmingas. Mūsų komandos tikslas – aplenkti Vilniaus FM ir nutolti kuo toliau nuo jų.

–Kas pakurstė tavo aistrą futbolui?

–Nuo pat mažų dienų mėgau spardyti kamuolį. Esu bandęs ir kitas sporto šakas, tačiau jos neteikė tiek daug džiaugsmo kaip futbolas. Futbolo treniruotes pradėjau lankyti būdamas 8 metų pas trenerį Kazimierą Bričkų.

–Kaip pavyksta derini mokslus, hobius ir futbolą, ar pavyksta visur suspėti?

–Mokslai sekasi gerai. Kaip hobis man dar patinka krepšinis. Kartais pavėluoju į treniruotes, bet viskas tik dėl mokslų.

–Ar Kauno jaunimas gali būti patenkintas bendrai savo futbolo instrastruktūra?

–Kalbant apie stadionus, mano manymu, labiausiai trūksta tikros natūralios žolės aikščių. Mokyklų stadionai yra nesutvarkyti, mažai prižiūrimi. Žaidžiančių vaikų yra pakankamai, bet su savo draugais, jeigu žaidžiame lauke, labiausiai patinka žaisti su vyresniais. Gauni gerą dvikovą, daug patirties, stengies viską daryti greičiau.

-Ačiū už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS