Neįgaliesiems

J. Čubrilo į „Gintrą-Universitetą“ grįžo kartu su dvyne seserimi

Praeitą vasarą jau įsibėgėjus UEFA moterų Čempionių lygos pasirengimo ciklui prie Šiaulių Gintros-Universiteto komandos prisijungusi Serbijos rinktinės saugė Jelena Čubrilo netruko tapti viena komandos lyderių, o jos žaidimu žavėjosi ne tik Šiaulių miesto stadione susirinkę futbolo aistruoliai, bet ir užsienio komentatoriai.

Neseniai 24 -ąjį gimtadienį atšventusi futbolininkė po puikaus sezono Lietuvoje turėjo ne vieną pasiūlymą iš užsienio klubų, tačiau įvertinusi situaciją apsisprendė grįžti ten, kur buvo pasiekti aukščiausi rezultatai jos karjeroje – į „Gintros-Universiteto“ klubą.

Tiesa, J. Čubrilo į Šiaulius sugrįžo ne viena – kartu su ja į komandos peržiūrą atvyko dvynė sesuo Marija Čubrilo.

Pastaroji rungtyniauja gynėjos pozicijoje, o praėjusį sezoną praleido Makedonijos Respublikoje, kur gynė Skopjės „ŽFK Dragon 2014“ garbę. 

Su seserimi į Lietuvą sugrįžusi J.Čubrilo paklausta kas buvo pagrindinis motyvas paskatinęs tęsti karjerą „Gintros-Universiteto” komandoje išskyrė kelias priežastis.

„Esu patenkinta „Gintros-Universiteto” klubo organizacija, sudarytomis sąlygomis bei galimybe tobulėti rungtyniaujant aukščiausiu lygiu. Jaučiu, kad čia galiu save realizuoti, turiu savo vaidmenį aikštėje, treneris ir komandos draugės manimi pasitiki, todėl nemačiau priežasčių kodėl turėčiau kažką keisti. Dar smagiau, kad į Šiaulius grįžau kartu su seserimi, kuri tikiu, taip pat sėkmingai įsitvirtins komandoje“, – kalbėjo rezultatyvių perdavimų meistre tapusi saugė.

Futbolininkės išsaugojimu džiaugėsi ir klubo direktorius Mantas Radavičius, kurio teigimu tai buvo vienas svarbiausių tarpsezonio uždavinių.

„Praėjęs sezonas mums buvo sėkmingiausias klubo istorijoje, todėl natūralu, kad dar jam nepasibaigus pradėjome vesti derybas su žaidėjomis, kurias norėjome savo gretose matyti ir ateinančiais metais. Nieko keisto, kad po tokio pasirodymo Europoje dalis futbolininkių atsidūrė turtingesnių klubų radaruose ir jas išsaugoti pasidarė tiesiog per sudėtinga. Vis tik su Jelena palaikėme pastovų ryšį net jai išvykus į gimtinę ir kvietėme sugrįžti bei tęsti pradėtus darbus. Džiaugiamės, kad vienai iš lyderių tapusiai J.Čubrilo mūsų organizacija paliko gerą įspūdį ir ji nusprendė čia sugrįžti“, – sakė M. Radavičius.

Penktadienį „Gintros-Universiteto“ komanda išvyksta į prestižinį tarptautinį patalpų turnyrą Vokietijoje „AOK Turbine Hallencup 2018“, kurio nugalėtojų trofėjų 2016 metais į viršų kėlė ta pati J. Čubrilo.

„Turnyre Potsdame dalyvavau prieš porą metų atstovaudama Sankt Pelteno SKN „St. Polten“ komandą iš Austrijos. Pamenu, kad tuomet turnyre varžėsi ir „Gintra-Universitetas”, tiesa, nei burtai nei tolimesnė varžybų eiga į tarpusavio akistatą mūsų nesuvedė. Tai labai aukšto lygio turnyras ir neabejoju, kad bus labai sunku. Peržvelgusi komandas, kurios šiais metais dalyvaus galiu drąsiai teigti, kad tai bus pats pajėgiausias turnyras jo istorijoje“, – prisimindama triumfo akimirkas su austrų klubu mintimis dalinosi serbė.

Primename, kad „Gintra-Universitetas“ turnyre Potsdame varžysis sausio 27–28 dienomis, kartu su arenos šeimininke Potsdamo FFC „Turbine“ (Vokietija) komanda, kuri šiuo metu Vokietijos Bundeslygoje rikiuojasi ketvirta, Sankt Pelteno SKN „St. Polten“ (Austrija), Prahos „Sparta“ (Čekija), Budapešto MTK „Hungaria“ (Vengrija), Glazgo „City“ (Škotija), Lenčnos GKS „Gornik“ (Lenkija) bei praėjusiais metais iškovotą čempionių titulą ginsiančia Lisabonos „Sporting“ (Portugalija).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS