Neįgaliesiems

J. Jefremovas: „Sūduvos“ pasiūlymo svarstyti ilgai nereikėjo“

Prie Marijampolės „Sūduvos“ prisijungęs ukrainietis Jevgenas Jefremovas teigia, kad sulaukęs Lietuvos čempionų pasiūlymo ilgai nedvejojo.

„Gavau pasiūlymą iš gero klubo, šalies čempiono, dalyvaujančio Europos taurių turnyruose, pasikalbėjome ir susitarėme. Pasiūlymas buvo geras, tad daug galvoti nereikėjo, – apie savo naują karjeros posūkį sakė 26 metų dešiniojo krašto gynėjas. – Lietuvoje žaidžia mano draugas Jurijus Bušmanas, pasikalbėjome su juo, sakė, kad neverta nė galvoti, gera komanda, junkis, ir tiek. Viską apsvarsčiau ir padėjau parašą ant sutarties.“

J. Jefremovas sakė, kad „Sūduva“ iki pasiūlymo gavimo jam nebuvo nežinoma komanda.

„Lietuvoje nuolat žaidžia nemažai ukrainiečių, tad žinių apie čempionatą ir komandą turėjau. Žinojau, kas yra Lietuvos čempionai“, – nusišypsojo futbolininkas.

„Sūduvos“ ukrainietis debiutavo per itin svarbias rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“, žaidė visas 90 min. ir svariai prisidėjo prie pergalės rezultatu 2:0.

„Tai buvo geros rungtynės, noriu pasveikinti aistruolius, komandą, klubo vadovus. Kaip sakoma, tai buvo 6 taškų rungtynės, tad pergalė labai svarbi, – sakė J. Jefremovas. – Žaidėme drausmingai gynyboje, laukėme savo galimybių. Darėme tai, ką rengėme treniruotėse, manau, viską ir pavyko įgyvendinti, „Žalgiris“ pavojingesnių progų prie mūsų vartų taip ir nesusikūrė.“

Artimiausias „Sūduvos“ laukiantis iššūkis – trečiadienio vakarą Taline vyksiantis Čempionų lygos atrankos I etapo mačas su Estijos čempione „Flora“.

„Šioje komandoje pažįstamų neturiu, bet teko pasikalbėti su draugais, žinančiais Estijos čempionatą. „Flora“ – gera komanda, tačiau visas galimybes kovoti dėl pergalės mes turime“, – sakė gynėjas.

Komandos tikslus futbolininkas akcentavo ir kalbėdamas apie savo lūkesčius visai likusiai sezono daliai.

„Asmeninių tikslų nekeliu, nemėgstu žiūrėti toli į priekį. Tiesiog stengsiuosi žaisti kuo geriau, būti naudingas komandai ir teikti džiaugsmo žiūrovams“, – tvirtino J. Jefremovas.

 „Sūduvos“ rungtynes su „Flora“ bus žaidžiamos rugpjūčio 19 d. nuo 19 val. 30 min. Mačą tiesiogiai transliuos „LRT plius“ televizijos kanalas.

FK Sūduva.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS