Neįgaliesiems

J. Lasickas: „Po kurio laiko atkreipsime dėmesį į daug gerų dalykų, kuriuos nuveikėme rungtynėse“

Lietuvos rinktinė antradienio vakarą netoli sensacijos dvikovoje su vengrais, kai po pirmo kėlinio pirmavo 2:0, tačiau po pertraukos svečiai į rungtynes grįžo ir mačas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Po susitikimo rinktinės gynėjas Justas Lasickas kalbėjo apie tai, kad iškart po finalinio švilpuko galima buvo jausti nusivylimą, tačiau galų gale iš tokių rungtynių bus galima pasiimti daug ko.

Komentarai video formatu.

„Dvejopos tokios emocijos – gal yra šiek tiek nusivylimo, nes jaučiame, kad galėjome tris taškus laimėti, tačiau po kurio laiko prisiminus šias rungtynes atkreipsime dėmesį į daug gerų dalykų, kuriuos nuveikėme.

Turėjome savo momentus, kada reikėjo mums kilti aikštėje, juos spausti. Manau, kad mūsų vidurio saugai buvo pagrindinė mechanizmo dalis, kuri mums labai padėjo. Faktas, visi padėjo, bet kiek jie kamuolių perėmė, taip pat neleido ir varžovams viduryje laisvai judėti. Buvo smagu žaisti su šita rinktine, tikrai mėgavausi, manau, kad ir žiūrovams turėjo patikti.

Buvome arti dviejų pergalių šio lango metu, bet esame nenusivylę ir keturiais taškais. Dar teoriškai turėjome vilčių ir pakovoti dėl pateikimo į Europos čempionatą, bet dabar turėsime progą ir dėl trečios vietos grupėje pakovoti.

Galbūt vengrai ir atvažiavo kažkiek mūsų neįvertinę, galvojo, kad lengvai nugalės, o antrajame kėlinyje suvokė, kad lengva nebus. Tai yra vis tiek aukščiausio lygio komanda, dar stipresnės rinktinės su jais turi daug bėdų. Iš dalies čia buvo jų užsivedimo ir noro skirtumas“, – vertino rungtynes J. Lasickas.

Tuo tarpu pirmojo įvarčio autorius Fedoras Černychas pasakojo apie savo tikslų smūgį, bet juokaudamas išskyrė dar vieną, jo manymu gražesnį.

„Pasakyčiau, kad gal į Slovėnijos vartus net ir gražesnis buvo [antrankos į 2018-ųjų pasaulio čempionatą rungtynėse Vilniuje – red.], bet panašus. Tačiau tai yra visos komandos darbas. Kaip ir juokaudamas Justui pasakiau, galvojau, kaip neprarasti kamuolio, bet pramušiau ir pataikiau.

Treneris mums sako, kad nereikia užsidaryti gynyboje, kaip gal būdavo anksčiau. E. Jankauskas visada sako, kad jei nebandysime, tai niekas ir nepavyks.

Koks skirtumas, jei mes užsidarę gynyboje gausime keturis įvarčius? Treneris paminėjo, kad visa atsakomybė gula ant jo ir mums pergyventi nereikėtų. Mes bandome ir žaidžiame, manau, kad tas duoda savo vaisių ir mums sekasi neprastai“, – dėstė rinktinės kapitonas.

Atrankos ciklą lietuviai užbaigs lapkričio 16 dieną išvykos rungtynėmis su Juodkalnijos komanda.

Rungtynių dienos video reportažas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS