Neįgaliesiems

J. Lasickas prieš akistatą su serbais: „Jei prarasi dėmesį bent sekundės daliai – gali būti nubaustas“

Lietuvos rinktinės jau šį vakarą laukia susitikimas Kaune su Serbijos futbolininkais.

Tai bus atrankos rungtynės į kitų metų Europos futbolo čempionatą. Dariaus ir Girėno stadione susitikimas startuos 21.45 val.

Mačo išvakarėse oficialioje spaudos konferencijoje dalyvavęs Lietuvos rinktinės gynėjas Justas Lasickas, praeityje ne vieną sezoną sužaidęs Serbijos aukščiausioje lygoje, pasakojo apie savo emocijas susitinkant prieš Serbijos ekipą.

„Su Serbija pastaruoju metu tų dvikovų turime tiek daug, kad ir tos dvikovos tampa vis mažiau principinės. Bet žinoma, vis tiek šioje šalyje praėjo nemaža mano karjeros dalis. Kažkoks išskirtinis jausmas yra, bet emocijų vis mažiau“, – mintimis dalinosi Lietuvos rinktinės senbuvis.

Paklaustas apie tai, kodėl lietuviams pastaruoju metu rungtynėse su serbais nepavyksta pasiekti teigiamo rezultato, futbolininkas šyptelėjo.

„Gal dėl to, kad tai yra labai gera rinktinė (juokiasi – red.). Visgi reikia pripažinti, kad tai yra aukščiausio lygio komanda viso pasaulio kontekste, kelia sau aukštus tikslus. Nuolat dalyvauja pasaulio čempionatuose, tad visoms rinktinėms su jais yra sunku.

Bet pastaruoju metu jaučiame, kad jie nėra tokie neįveikiami, kad galime jiems įkąsti ir toks yra mūsų tikslas“, – ryžtingai pasakojo žaidėjas.

Jis taip pat nusikėlė į kovo mėnesį Belgrade vykusį pirmą rinktinių mačą ir dėstė, ką galima iš jo pasiimti.

„Yra labai daug mažų detalių, daug ką analizavome iš tų rungtynių ir tikrai turime, ko pasimokyti. Nieko nenustebinsiu pasakydamas, kad turime būti labai akyli žaisdami prieš Dušaną Tadičių, Aleksandarą Mitrovičių, tai yra jų lyderiai, kuriems reikia skirti daug dėmesio. Jei prarasi dėmesį bent sekundės daliai – gali būti už tai nubaustas.

Belgrade turėjome savo progas, žinome, kad daug jų neturėsime sekmadienį, tad turime būti pragmatiškesni išnaudodami jas ir sumušti savo įvarčius“, – sakė J. Lasickas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS