Neįgaliesiems

J. Lasickas prieš mačą Belgrade: „Žinome, kas mūsų laukia“

Lietuvos rinktinė trečiadienio ryte išvyksta į Belgradą, kur penktadienį rungtynėmis su Serbija pradės savo pasirodymą kitų metų Europos čempionato atrankos varžybose.

Mačas Belgrade kovo 24 dieną prasidės 21.45 val. Lietuvos laiku, jį tiesiogiai rodys VIAPLAY. Kovo 27 dieną lietuviai Atėnuose kontrolinėje akistatoje išmėgins jėgas su Graikijos komanda, šią dvikovą taip pat galėsite tiesiogiai stebėti VIAPLAY platformoje.

Kelionės išvakarėse Vilniaus LFF stadione surengtoje atviroje treniruotėje rinktinės futbolininkas Justas Lasickas kalbėjo apie pasirengimą dviems svarbiems mačams.

„Naujas ciklas, nauja pradžia, visi dar neturi taškų, tad eisime ir bandysime kovoti. Stengsimės atidirbti tam tikrus principus per šias kelias dienas, o viskas pasimatys aikštėje“, – sakė J. Lasickas.

Jis yra vienas iš daugelio narių, rinktinėje jau dirbusių su E. Jankausku praeityje.

„Ne pirmą kartą su juo tenka dirbti ir man, taip pat nemažai kitų žaidėjų. Pamename praėjusį etapą su geromis emocijomis, ypač pirmąsias kelias rungtynes, taip pat ir kitas. Tikimės gero impulso ir geros pradžios taip pat ir šįkart.

Treneris ir anksčiau parodė, kad turi savo žaidimo stilių, filosofiją. Manau, kad bus įdomu su juo dirbti, tikiu, kad visi patobulėsime ir daug išmoksime. Tai – neeilinė asmenybė Lietuvos futbole“, – mintimis dalinosi žaidėjas.

Kalbėdamas apie pirmus varžovus atrankoje – serbus – jis akcentavo, jog tai yra gera rinktinė, kuriai nenusisekė praėjęs pasaulio čempionatas.

„Tai yra gera rinktinė, nieko naujo čia nepasakysiu. Gal jų rezultatai šiek tiek nuvylė pasaulio čempionate, bent jau Serbijoje vyrauja tokia nuomonė.

Žinome, kaip jie žaidžia, beveik visada su penkiais gynėjais, su aukštai kylančiais krašto žaidėjais. Žinome, kas mūsų laukia – galbūt sirgalių nebus labai daug, bet bus sunki atmosfera, didelis stadionas.

Ten ne kartą yra tekę žaisti, tai vienas išskirtinių stadionų pasaulyje dėl savo dydžio, dėl savo aikštės matmenų – kaip Serbijoje sakė, Belgrado „Marakana“ ir Barselonos „Camp Nou“ yra vieni didžiausių pagal savo matmenis“, – pasakojo praeityje kelis sezonus šioje šalyje žaidęs futbolininkas.

Pasakodamas apie savo sezoną Slovėnijoje, kur jis su Ljublianos „Olimpija“ užtikrintai žygiuoja čempionų titulo link, žaidėjas akcentavo esąs patenkintas savo situacija.

„Sakyčiau, kad sezonas klostosi puikiai. Galbūt norėtųsi daugiau žaisti, bet vis tiek esu pakankamai svarbi komandos dalis. Šiemet taip dominuojame, kad turime šansą per artimiausius turus užsitikrinti titulą.

Kaip žaidėjui man visada norisi kovoti dėl titulų, o mes turime galimybę laimėti dar ir šalies taurę. Tad labai malonu būti tokios komandos dalimi, stengiuosi kasdien kuo daugiau pasiimti naudos iš trenerio – nežinau, kokia man sėkmė nukrito, kad tokio lygio ir meistriškumo treneris (ispanas Alberto Riera – red.) mums vadovauja. Esu labai laimingas, kaip viskas klostosi“, – kalbėjo futbolininkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS