Neįgaliesiems

J. Lasickas: "Svarbu pradėti aukšta nata"

Lietuvos U-21 rinktinė toliau ruošiasi ketvirtadienį Telšiuose vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Farerų salų komanda. Ekipos saugas Justas Lasickas tikina, kad rinktinės stovykloje yra gera atmosfera ir tai gali pasiekti gerą rezultatą.

Carito Falcho auklėtiniai kartu pluša jau nuo šeštadienio. Treniruočių stovyklą komanda pradėjo savaitgalį Vilniuje, o nuo savaitės pradžios sportuoja Palangoje. Rinktinės sudėtyje yra nemažai naujų futbolininkų, kurių nebuvo pirmojoje naujo trenerio stovykloje kovą, tad, pasak J. Lasicko, dirbama ties tuo, jog visi sėkmingai komunikuotų aikštėje.

„Nuotaikos stovykloje tikrai yra labai geros, visi pasiilgome vieni kitų ir nuo pat pradžių su dideliu noru kibome į darbus. Praeitos stovyklos metu nemažai dirbome ties taktiniais elementais, tad nauji žaidėjai gauna labai daug informacijos apie tai, kaip mes norime žaisti, tačiau viskas priklauso tik nuo jų imlumo ir noro suprasti“, – LFF.lt svetainei teigė rinktinės narys. – “Manau, kad žaidėjų ir trenerio supratimas gerėja su kiekviena treniruote. Stengiamės pildyti, tai ko reikalauja treneris. Puikus to rezultatas buvo rungtynės su Latvija.“

„Žalgirio“ ekipai atstovaujantis saugas teigia, kad atrankos ciklą yra svarbu pradėti pergale, tačiau priminė, jog ir Farerų salų rinktine gali sukelti problemų: „Ateinanti dvikova yra labai svarbi. Jei pradėtume atranką aukšta nata, tai būtų puikus impulsas siekti rezultatų su stipresnėmis komandomis, – kalbėjo J. Lasickas – Bet kokiu atveju, Farerų salų ekipos mes tikrai nenuvertiname. Jei bent sekundei atsipalaiduosime, galime būti nubausti jų kontratakų.”

Lietuvos ir Farerų salų rinktinės susitiks birželio 8 d. 18 valandos. Bilietus į rungtynes platina “Ticketmarket.lt”.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS