Neįgaliesiems

J. Mačikunytė ir I. Ramanauskienė paskirtos teisėjauti UEFA atrankos turnyro rungtynėms

Lietuvos teisėjos vadovaus balandžio 5–11 dienomis Škotijoje vyksiančio 2022 metų UEFA Europos merginų U-19 čempionato atrankos turnyro rungtynėms.

Edinburgo ir Folkerko miestuose vyks atrankos B lygos 4-osios grupės rungtynės. Turnyre rungsis Škotijos, Estijos, Kazachstano ir Kosovo rinktinės.

Į turnyro teisėjų gretas pakviestos dvi Lietuvos teisėjos – Jurgita Mačikunytė ir Ieva Ramanauskienė. Jos dirbs trejose rungtynėse:

Balandžio 5 d. 15:00 val. Estija – Kosovas, Edirburgas (aikštės teisėja J. Mačikunytė ir pirmoji asistentė I. Ramanauskienė).

Balandžio 8 d. 21:00 val. Kosovas – Kazachstanas, Edirburgas (aikštės teisėja J. Mačikunytė ir pirmoji asistentė I. Ramanauskienė).

Balandžio 11 d. 17:00 val. Kosovas – Škotija, Folkerkas (antroji asistentė I. Ramanauskienė, rezervinė teisėja J. Mačikunytė).

„Labai malonu, kai UEFA skiria Lietuvos teisėjoms paskyrimus į tarptautinius turnyrus. Vos prieš porą savaičių grįžome iš merginų U-17 rinktinių turnyro Albanijoje, o kai iškart gauni antrą paskyrimą, jautiesi maloniai, nes tai reiškia, kad tavo darbas yra vertinamas ir viskas sekasi gerai.

Nudžiugino sužinojus, kad teks apsilankyti Škotijoje, kur rungtyniaus keturios merginų U-19 rinktinės. Tikimės ir toliau garsinti, kaip teisėjos, Lietuvos vardą Europoje“, – įspūdžiais pasidalino Jurgita Mačikunytė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS