Neįgaliesiems

J. Martins tikisi dar vieno istorinio pasiekimo, S. Širmelis laukia futbolo šventės

Spalio 24 dieną, 14:30 val., Panevėžio Aukštaitijos stadione vyks Hegelmann LFF taurės finalas, kuriame susikaus Panevėžio „Panevėžys“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Prieš finalines rungtynes vykusioje spaudos konferencijoje tiek treneriai, tiek žaidėjai žadėjo intrigruojančią kovą bei negailėjo pagyrų vieni kitiems.

„Reikia tikėtis futbolo šventės Panevėžyje. Miestas turbūt pasiilgęs tokio pobūdžio rungtynių, juolab, kad dabar yra didžiulės galimybės „Panevėžiui“ patekti į Europos taures. Tikimės daug sirgalių, prie sirgalių bus įdomu žaisti, „Panevėžiui“ palaikymas bus didesnis, bet nuo to bus tik įdomiau ir tikimės įdomios kovos“, – teigė Saulius Širmelis.

Tuo tarpu Joao Martins kalbėjo, jog panevėžiečiai nusipelnė būti finale. „Visų pirma, mes didžiuojamės būdami finale, mes didžiuojamės šiuo pasiekimu ir mes norime mėgautis šia akimirka, todėl, kad tai išskirtinis momentas ir manau, kad mes nusipelnėme būti čia, mes kovojome dėl to“, – teigė J. Martins.

Paklaustas, kokius pokyčius „Panevėžyje“ atliko J. Martins, pastarasis teigė, jog nesiekė kardinaliai pakeisti komandos veido, tačiau pabrėžė, jog teigiamus komandos apsketus pavyko pritaikyti prie jo vizijos.

„Treniruoti komandą nuo sezono pradžios, dalyvauti jos pasiruošime ir prisijungti prie komandos viduryje sezono – visiškai skirtingi dalykai. Kai pradedi dirbti nuo sezono vidurio, neįmanoma visko pakeisti, tai gali tapti didžiule klaida. Atvykęs į komandą aš mačiau teigiamų aspektų, todėl atvykęs mėginau akcentuoti teigiamus komandos dalykus ir pritaikyti žaidėjus prie savo idėjų. Dabar sunku papasakoti viską, ką mes mėginome daryti, tačiau jeigu kalbėti abstrakčiai, „Panevėžys“ yra komanda, kuriai patinka kontroliuoti kamuolį ir aš labai džiaugiuosi, kad komandai toks braižas patinka“, – pasakojo „Panevėžio“ treneris.

„Sūduvos“ užduotis – laimėti

Vyriausiasis Marijampolės „Sūduvos“ treneris Saulius Širmelis teigė, jog pagrindinė marijampoliečių užduotis – laimėti. Treneris pabrėžė, jog artėjančios dvi rungtynės yra labai svarbios, tačiau pabrėžė, jog dabar didžiausias dėmesys skiriamas taurės finalui.

„„Sūduvai“ nėra kitokių uždavinių, tik laimėti šį finalą ir apginti šalies čempionų titulą rungtynėse su „Žalgiriu“. Aišku, didžiausias dėmesys dabar skiriamas Hegelmann LFF taurės finalui, apie dvi rungtynes iš karto nėra ką galvoti. Dabar koncentruojamės į taurės finalą, po to bus kiti žingsniai. Bet laimėti artėjančias dvi rungtynes komanda nori“, – teigė S. Širmelis

„Panevėžys“ pasiruošęs žengti istorinį žingsnį

„Panevėžio“ treneris Joao Martins neslepia, jog pastaruoju metu sulaukia panevėžiečių palaikymo ir tiki, jog vietiniaims sirgaliams pavyks įteikti istorinę dovaną.

„Po kiekvienų rungtynių sulaukiame vis daugiau žiūrovų bei jų palaikymo. Tai yra ženklas, jog jie patenkinti komandos žaidimu ir jie išties mus palaiko. Žinoma, mes turime jiems kažką duoti. Kažką, kas priverstų juos ateiti, tikėti ir palaikyti. Žingsnis po žingsnio jaučiame didesnį jų palaikymą ir susidomėjimą. Panevėžyje jaučiame palaikymą, jaučiame, jog futbolo aistruoliai didžiuojasi mumis ir mėgaujasi akimirka.

Iki šiandienos vien jau patekimas į Hegelmann LFF taurės pusfinalį buvo istoriniu įvykiu klubui, patekimas į finalą taip pat yra istorinis įvykis ir suprantama, jog norime eiti dar toliau. Mes žinome, prieš ką mes žaisime. Tai bus sunkios rungtynės. Bet šeštadienį bus naujos rungtynės, nauja pradžia, todėl tik rungtynių metu pamatysime, kas yra stipresni ir kas nusipelnė šio trofėjaus“, – entuziazmo neslėpė J. Martins.

Hegelmann LFF taurės finalas jau šį šeštadienį! Atvykite pasimėgauti futbolo švente Panevėžyje. Bilietus platina Tiketa.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS