Neįgaliesiems

J. Martinsas: „Didžiausias iššūkis – pakeisti tai, ką mačiau komandoje“

Kasmet „Optibet A lygos“ turnyro lentelės laiptais kylantis „Panevėžys“ šiemet labai realiai pretenduoja užimti rekordinę poziciją.

Du sykius 5-oje vietoje finišavę panevėžiečiai šiuo metu labai tvirtai žygiuoja pirmame ketverte ir turi geras galimybes pasidabinti bronza, o vienas pagerėjusio žaidimo architektų – 2020-aisiais komandos vairą perėmęs Joao Martinsas.

Prieš tai Kauno „Stumbre“ bei Vilniaus „Žalgiryje“ dirbęs futbolo specialistas iš Portugalijos su „Panevėžiu“ praėjusiais metais triumfavo „Hegelmann LFF taurėje“, o šiemet taip pat kovos finale.

Tiesa, prisijungimas prie Aukštaitijos sostinės komandos ir pirmieji mėnesiai nebuvo rožėmis kloti – teko keisti komandos žaidimo braižą, kuris iki tol neatnešė itin daug pergalių.

„Praėjusio sezono viduryje pagrindinis iššūkis buvo pakeisti komandos žaidimo bruožus. Neatvykau laimėti LFF taurės ar Supertaurės, žinoma, žinojau komandos tikslus, kad tai yra jauna ekipa, kuri nori kilti.

Didžiausias iššūkis buvo pakeisti tai, ką mačiau iki tol. Pirmomis dienomis buvau dėl kai kurių dalykų kiek nusivylęs, bet vėliau vaikinai labai gerai sureagavo į naujas idėjas“, – teigė J. Martisas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje „Panevėžio“ treneris papasakojo apie komandos pasiruošimą ir savo laisvalaikį bei ankstesnį darbą Lietuvoje.

alyga.lt informacija, E. Žaldario nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS