Neįgaliesiems

J. Ryvkinas po akistatos su Kazachstanu: „Didžiąją dalį jų momentų mums pavyko neutralizuoti“

Nors Lietuvos salės futbolo rinktinės futbolininkai 0:3 pralaimėjo Kazachstanui, tačiau už milžiniškas pastangas iš arenos jie buvo išlydėti pagiriamaisiais pastebėjimais. Septintą reitingą pasaulyje turintis Kazachstanas buvo priverstas gerokai paplušėti, kad įveiktų itin motyvuotus ir milžiniškas pastangas dėjusius lietuvius.   

„Visi matėme, prieš kokią komandą žaidėme – geriausias pasaulio vartininkas, geriausi žaidėjai. Buvo labai sunku, bet galvoju, kad gerai sužaidėme. Galbūt pritrūko patirties ir antrajame kėlinyje pasėdome. Pasirodė Kazachstano rinktinės meistriškumas, fizinis pasiruošimas, mūsų koncentracijos praradimas.

Šį kartą žiūrovų buvo daug daugiau. Ačiū visiems, kurie atėjo ir mus palaikė. Tas palaikymas duoda papildomos motyvacijos žaisti. Tikiuosi, kad šeštadienį ateis dar daugiau žmonių, bus pilna arena, o mes privalome įveikti Kostą Riką, išeiti iš grupės ir kovoti toliau. Nenuleidžiame rankų, analizuojame klaidas ir judame toliau“,  – sakė Lietuvos rinktinės žaidėjas Albertas Voskunovičius.

Lietuvos rinktinei užsikabinti liko vienas šansas – šeštadienį įveikti taip pat dar taškų neturinčią Kosta Rikos rinktinę. Teoriškai, norint žengti į atkintamąsias varžybas, lietuviams gali užtekti ir taško, tačiau tokia tikimybė yra minimali. Tiesa, norint žengti šį žingsnį, gali neužtekti ir pergalės.

Primename, kad tarp šešiolikos geriausių čempionato komandų pateks visos pirmas ir antras vietas užėmusios komandos bei keturios geriausios, liksiančios trečioje pozicijoje.

„Net jeigu pirmose rungtynėse mes būtume sužaidę lygiosiomis, vis tiek šeštadienį mums reikėtų pergalės. Turime laiko pasiruošimui, tad tikiuosi, kad paskutinėse grupės rungtynėse sugebėsime parodyti kiek kitokį žaidimą.

Grįžtant prie buvusios dvikovos, tai mes pakankamai gerai žinome, kaip žaidžia Kazachstano rinktinė – tai labai įdomi, nestandartinė komanda, nuolat į žaidimą įtraukianti ir vartininką.

Kazachstano rinktinė nuolat mėgino keisti žaidimo eigą, stilių, didžiąją dalį tų momentų mums pavyko neutralizuoti. Taip, mes daugiau dėmesio skyrėme gynybai, bet šiai dienai tokia realybė. Reikia suprasti ir įvertinti esamą momentą, nes mes žaidžiame su labai geromis komandomis.

Mes turime pakankamai sudėtingą grupę, todėl dabartinis tikslas – pasiruošimas lemiamoms rungtynėms. Kosta Rikos rinktinė – Šiaurės Amerikos čempionė, o tai daug ką pasako. Kvalifikuota komanda, nuolatinė pasaulio čempionatų dalyvė. Labai įdomi, taktiškai paruošta komanda, bet bandysime ieškoti būdų, kaip su jais žaisti“,  – sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Jevgenijus Ryvkinas.

Žūtbūtinis mūšis tarp Lietuvos ir Kosta Rikos komandų dėl šanso patekti į atkrintamąsias – jau šį šeštadienį 20 valandą Kauno arenoje.

Jūsų palaikymas rinktinei yra neįtikėtinai svarbus – kviečiame įsigyti bilietus ir šeštadienį būti su rinktine. Bilietus galite įsigyti paspaudę čia, taip pat primename, kad su nuolaidos kodu 50OFF perkant bilietus jums bus pritaikyta 50 procentų nuolaida.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS