Neįgaliesiems

J. Ryvkinas prieš lemiamą šeštadienio kovą: „Visi suvokia šių rungtynių svarbą“

Lietuvos salės futbolo rinktinė jau šįvakar stos į kone svarbiausią kovą savo istorijoje – 20 valandą Kauno arenoje mūsiškių laukia akistata su Kosta Rikos komanda.

Šių rungtynių laimėtojai A grupėje užimtų trečią vietą ir tokiu būdu išsaugotų galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas.

Prieš akistatą Lietuvos rinktinės strategas Jevgenijus Ryvkinas tikino, jog dar prieš turnyrą buvo minčių, kad būtent šis mačas ir bus lemiamas.

„Dabar mes pilnai susikoncetravę šioms rungtynėms, kaip ir galvojome, šita akistata bus lemiama grupių etapo kova. Reikia išpildyti planą, kurį mes esame paruošę šioms rungtymės ir ties kuo dabar dirbame“, – sakė treneris.

Kosta Rikos komanda kol kas grupėje patyrė du pralaimėjimus – 1:6 nusileido Kazachstanui bei 0:1 neprilygo Venesuelai. Visgi, J. Ryvkino teigimu, nuvertinti varžovo negalima.

„Nuotaikos geros, darbingos, visi suvokia šių rungtynių svarbą. Apie varžovą – tai yra Šiaurės Amerikos čempionai, o tai jau kalba apie daug ką.

Tai yra greita, techniška komanda, analizuosime varžovą, jau dabar analizuojame, bet bandome kuo daugiau savo laiko skirti šios komandos niuansams. Kaip mums pavyks – parodys tik rungtynės“, – akcentavo specialistas.

Lietuvos rinktinė šiose rungtynėse ir likusiame čempionate nebeturės Artūro Juchno – žaidėjas rinktinės stovyklą paliko dėl asmeninių priežasčių.

Bilietus į žūtbūtinį mūšį galite įsigyti paspaudę čia. Primename, kad su nuolaidos kodu 50OFF jums bus pritaikyta 50 procentų nuolaida.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS