Neįgaliesiems

J. Sabatauskaitė: „Abiejuose mačuose buvo svarbu iškovoti pergales“

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė sėkmingai pradėjo šiuos kalendorinius metus, dviejuose kontroliniuose mačuose išvykoje 3:1 ir 1:0 nugalėjusi Armėnijos ekipą.

Abejas rungtynes startinėje sudėtyje pradėjusi Judita Sabatauskaitė po stovyklos tikino, kad, nepaisant draugiškų rungtynių statuso, svarbu buvo iškovoti ir pergales.

„Abiejuose mačuose lūkesčiai buvo tik aukščiausi – pergalė. Siekėme keturių laimėjimų iš eilės ir tai mums pavyko padaryti. Užduočių taip pat turėjome abu kartus, tiek asmeninėse pozicijose, tiek ir komandiškai, didelę dalį jų pavyko įgyvendinti, kas tikrai džiugina, bet dar tikrai turime, kur tobulėti“, – pasakojo ji.

Futbolininkė taip pat džiaugėsi tuo, jog abiejuose susitikimuose pavyko turėti teritorinę persvarą ir daugiau būti su kamuoliu.

„Pirmose ir antrose rungtynėse panašumas buvo tai, jog turėjome didesnę kamuolio kontrolę, tas leido jaustis padėties šeimininkėmis, bet šis žaidimas be įvarčių nėra laimimas, tad skirtumas ir būtų, kad antrą nepavyko realizuoti pavojingų progų.

Kadangi tai buvo draugiškos rungtynės, tad jose ne tik yra svarbu laimėti, bet ir išbandyti įvairias rotacijas pagrindinėje sudėtyje ar net pozicijose, tad tai ir buvo vienas iš mūsų pasikeitimų, taip pat išsikėlėme ir naujų užduočių.

Viena iš jų – pelnyti įvartį iš standartinės padėties, gaila, to nepavyko įgyvendinti, bet tai bus paskata dirbant toliau. Armėnių agresyvumas buvo vienas iš esminių pasikeitimų antrose rungtynėse, tai tikrai kėlė nepatogumų susikuriant daugiau progų“, – akcentavo rinktinės narė.

Pirmame mače ji prie pergalės tiesiogiai prisidėjo pirmuoju rinktinės pelnytu įvarčiu.

„Nežinau ar galima išmatuoti tą smagumą ar garbę, atstovaujant savo šaliai mušti įvartį. Džiugu, kad galėjau prisidėti prie šios pergalės, bet komandos draugės perdavimas ir truputis sėkmės yra šio įvarčio pagrindas“, – šyptelėjo ji.

Armėnija yra viena iš potencialių mūsų rinktinės varžovių šį rudenį startuosiančioje UEFA moterų Tautų lygoje.

Apie būsimą turnyrą pasakodama J. Sabatauskaitė akcentavo, jog tai yra gera iniciatyva rinktinėms pasitikrinti jėgas su savo lygio varžovėmis.

„Manau, kad tokie turnyrai tikrai naudingi visų šalių komandoms. Pažengusios ir atitinkamai žemiau esančios futbolo šalys gali gauti savo pajėgumo priešininkes ir kovoti lygiavertėje kovoje. Tobulėjimas garantuojamas visoms dalyvėms.

Šiai dienai ir mūsų pajėgumui, armėnės yra panašaus lygio varžovės, su kuriomis būtų įdomu dar kartelį susitikti ir Tautų lygoje“, – teigė žaidėja.

Tautų lygos burtai bus traukiami gegužės mėnesio pradžioje, turnyras startuos rugsėjį.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS