Neįgaliesiems

J. Sabatauskaitė: „Man yra garbė reprezentuoti ir nešti atsakomybę už savo šalies trispalvę“

Jau šiandien 18 val. Lietuvos moterų rinktinė pasaulio čempionato atrankos rungtynėse susikaus su Moldovos ekipa.

Rungtynės vyks LFF stadione, o įėjimas į rungtynes – nemokamas.

Viena jauniausių rinktinės narių, devyniolikmetė „Hegelmann“ ekipos atstovė Judita Sabatauskaitė teigia, kad tokio lygio rungtynės jaunoms žaidėjoms yra labai svarbios ir suteikia vertingos patirties.

„Tokios rungtynės prieš tokio lygio komandas yra puiki patirtis visoms žaidėjoms. Lietuvos lygose, deja, tokio lygio futbolo kokį demonstravo italės, šveicarės negauname ir turbūt negausime dar ilgai, tad reikia stengtis mokytis iš savo ir varžovių klaidų ir mėgautis kiekvienu rungtynių momentu“, – teigė J. Sabatauskaitė.

Futbolininkė svarbios tarptautinės patirties įgijo ir prieš ketverius metus Lietuvoje vykusio Europos merginų iki 17 metų čempionato metu, kuomet atstovavo Lietuvos merginų rinktinei. Kaip sakė žaidėja, tai yra svarbus įvykis, padedantis žaidėjoms nusistatyti tobulėjimo kryptis.

„Europos čempionato finalinis etapas buvo atspirties taškas, parodęs kuriomis kryptimis reikia dirbti, norint pasiekti Europos jaunių rinktinių elitą“, – patirtį čempionate prisiminė J. Sabatauskaitė.

Visose jaunimo rinktinėse Lietuvai atstovavusi jaunoji futbolininkė, dabar džiaugiasi ir vilkėdama nacionalinės moterų rinktinės marškinėlius, o atstovaudama rinktinei oficialias rungtynes su Italija pirmą kartą pradėjo startinėje sudėtyje.

„Man yra garbė reprezentuoti ir nešti atsakomybę už savo šalies trispalvę ir ypač šiuo laikotarpiu, kai pasaulyje vyksta karas ir vienos šalies naikinimas“, – teigė futbolininkė.

Šiandien lietuvės aikštėje susikaus su paskutinę vietą pasaulio čempionato atrankos G grupėje užimančia Moldova ir J. Sabatauskaitė kaip pagrindinius šių rungtynių akcentus išskiria tikėjimą ir atsidavimą.

„Stengsimės valdyti kamuolį, ieškoti erdvių varžovių pusėje ir išnaudoti susikurtas progas, o visa tai pasiekti padėtų visų žaidėjų tikėjimas ir atsidavimas“, – akcentavo rinktinės narė.  

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS