Neįgaliesiems

J. Zagurskas: 2019–2020 metų sezono privalumai ir trūkumai

Lietuvos salės futbolo rinktinės kapitonas Justinas Zagurskas šiemet eilinį kartą tapo Lietuvos čempionu. Tiesa, tai tik vienas iš nedaugelio dalykų, kuris pasikartojo ne pirmą kartą. Daugelį kitų malonių ir, tuo pačiu, ne itin malonių dalykų sustabdė pandemija bei šalyje paskelbtas karantinas.

Vienas geriausių Lietuvos salės futbolininkų Justinas Zagurskas apžvelgė 2019/2020 metų sezoną bei išskyrė sezono pliusus ir minusus.

Praėjusį sezoną visiškai pasikeitė „Vyčio“ veidas. Lietuviškojo „Vyčio“ privalumai ir trūkumai

Lietuviško „Vyčio“ didžiausias privalumas atsispindėjo rinktinės žaidime. Visą įdirbį „Vyčio“ treniruotėse perkeldavome į rinktinę, todėl susižaidimo prasme buvo žymiai lengviau.

Kai „Vytis“ buvo braziliškas, tai mūsų žaidimas buvo labiau paremtas jų desanto. Mūsų lietuvių tikslas buvo jiems nenusileisti ir padėti. Galvoju, kad mūsų visų lygis kilo į viršų.

„Vytis“ Baltijos taurėje. Privalumai ir trūkumai

Lietuvos čempionato metu gaudavome tarptautinių rungtynių patirties, o tai labai geras dalykas. Manau, kai kuriais momentais Lietuvos čempionate mums leisdavo laimėti rungtynes. Buvo tokių rungtynių, kurios nei kiek neprisidėjo prie tobulėjome. Grįžtant prie Baltijos lygos rungtynių, gaila, kad nesužaidėme visų rungtynių, bet atsiliepimai geri.

Čempionų lygos atranka Lietuvoje. Privalumai ir trūkumai

Vien tik geriausi žodžiai. Į Lietuvą atvyko tokios elitinės komandos kaip „Barcelona“ ar „Tyumen“. Jos abi papuolė į Salės futbolo Čempionų lygos finalo ketvertą, o tai tik įrodo, kokius stiprius varžovus turėjome savo grupėje. Minusas tik vienas, kad nepraėjome į kitą etapą.

Europos čempionato kvalifikacijos atranka Lietuvoje. Privalumai ir trūkumai

Džiugu, kad turnyras vyko Lietuvoje ir galėjome džiuginti žiurovus gražiomis pergalėmis, kurių, manau, visi laukė. Parodėme, kad turime charakterį, nestovime vietoje ir judame pirmyn. Turime dar kur tobulėti, tad to ir sieksime.

Nukeltos atkrintamosios rungtynės su Juodkalnija. Privalumai ir trūkumai

Privalumas tas, kad konkrečiai šioms rungtynėms turėsime daugiau laiko pasiruošti ir išanalizuoti varžovus.

Minusas – su jais žaisime tada, kai Lietuvos salės futbolo čempionatas bus tik prasidėjęs, todėl turėsime mažiau žaidybinės praktikos. Manau tada, kai turėjome su jais žaisti balandžio mėnesį, visų mūsų fizinė forma buvo labai gera, be to turėjo daug žaidybinės patirties.

Nukeltas pasaulio čempionatas. Privalumai ir trūkumai

Privalumas – dar daugiau laiko turime gerai pasiruošti pasaulio čempionatui.

Minusas – visi jo labai laukia ir nori, kad greičiau įvyktų. Šiuo atveju, reikės dar palaukti.

Pokarantininė vasara salės futbolo žaidėjui. Privalumai ir trūkumai

Visi su nekantrumu laukia treniruočių ir rungtynių. Privalumas tas, kad visi bus dar labiau motyvuoti. Minusas – traumų tikimybė bus nemaža.

Teksto autorius Aurimas Budraitis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS