Neįgaliesiems

J. Zagurskas: „Kai gauni greitus įvarčius – padangos kažkiek nusėda“

Lietuvos rinktinė nesėkme pradėjo tarptautinį keturių komandų turnyrą Jonavoje.

Pirmame mače lietuviai kurį laiką pirmavo, bet persvaros neišlaikė ir 2:5 pralaimėjo Ukrainos ekipai. Po įvartį lietuviams pelnė Paulius Osauskas ir Justinas Zagurskas.

Dabar lietuvių laukia išbandymas su Prancūzijos komanda, kuri šeštadienį nugalėjo brazilus. Pirmadienį rungtynės Jonavoje prasidės 19.30 val., bilietus į mačą įsigyti kviečiame paspaudus čia.

Po dvikovos su Ukraina kalbėjęs rinktinės kapitonas J. Zagurskas teigė, jog rungtynėse buvo ir gerų dalykų, tačiau jų pergalei nepakako.

„Sužaidėme neblogas rungtynes, bet tokiame lygyje neblogų neužtenka. Labai smagu, kad turime galimybę varžytis su tokiomis rinktinėmis ir tai yra pirmos rungtynės, kai pradedame ruoštis Europos čempionatui. Kuo daugiau tokių rungtynių turėsime – tuo greičiau tobulėsime“, – sakė ilgametis rinktinės narys.

Rinktinei tai buvo pirmasis išbandymas nuo gruodžio mėnesio, kai buvo dalyvauta Šiaurės-Baltijos turnyre Danijoje. Kapitono teigimu, šioje stovykloje esanti rinktinė yra šiek tiek galingesnė, nei buvo tąsyk.

„Turbūt ši rinktinė dabar yra pajėgesnė nei buvo Danijoje, aišku, ne visi žaidėjai susirinko, bet atidirbome savaitę, kažkas pavyko, kažkas ne, pagrindiniai aspektai buvo fiziškumas ir koncentracijos praradimas – tokie du dalykai, kuriuos reikia tobulinti.

Smagu žaisti Lietuvoje, pilnoje arenoje, girdėti šalies vardą arenoje, tikrai labai smagu.

Pirmos 5-7 minutės mūsų tikrai buvo neblogos, gal jie neįvertino mūsų. Gal tas įmuštas mūsų įvartis juos ir pažadino, bet jų pirmi trys įvarčiai – mūsų koncentracijos trūkumas, o kai gauni greitus įvarčius, padangos kažkiek nusėda“, – mintimis dalinosi J. Zagurskas.

Antrame kėlinyje lietuviai ilgas atkarpas žaidė penkiais aikštės žaidėjais be vartininko ir, nors įmušti nepavyko, šansų susikurta buvo nemažai.

„Penkiese žaidė beveik visi rinktinės senbuviai, per šią savaitę neatidirbinėjome to specialiai, bet aikštėje aptari tai, ką nori padaryti, galbūt panaudoji kažką iš anksčiau.

Gavosi visai neblogai, susikūrėme progų, nors jų išnaudoti nepavyko. Kiek žaidžiu rinktinėje, tas žaidimas penkiese turi kažkokį cinkelį, kai sekasi tikrai neblogai. Gal reikia sužaisti šaltakraujiškiau ir pavyktų pasižymėti ir tikrai negalime sakyti, kad tai buvo blogai“, – dėstė J. Zagurskas.

Sekmadienis turnyre – laisva diena, o pašnekovo teigimu, tai bus tinkamas laiko tarpas treneriams sudėlioti akcentus prieš antrą susitikimą.

„Turime laisvą dieną, manau, tikrai atsistatysime, o toliau, aišku, treneriai padarys darbą. Žvelgiame į Prancūziją, analizuosime juos ir bandysime taktiškai išpildyti tai, ką pasakys treneriai“, – kalbėjo J. Zagurskas.

Likęs turnyro tvarkaraštis:

Balandžio 15 d.
17:00 val. Ukraina – Brazilija;
19:30 val.  Prancūzija – Lietuva;

Balandžio 16 d.
17:00 val.  Ukraina – Prancūzija;
19:30 val.  Lietuva – Brazilija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS