Neįgaliesiems

J. Zagurskas po iškovoto taurės titulo: „Buvo finalo vertos rungtynės“

„Kauno Žalgirio“ futsal ekipa iškovojo antrąjį sezono trofėjų – sekmadienį kauniečiai triumfavo LFF futsal taurės finale Druskininkuose.

Lemiamose rungtynėse Dentinho auklėtiniai 4:0 nugalėjo „Saulės krašto“ komandą ir taip prie sezono starte iškovoto LFF futsal supertaurės trofėjaus pridėjo dar ir taurę.

Po dvikovos Kauno komandos kapitonas Justinas Zagurskas pasakojo, kad finalas buvo nelengvas, tačiau pergalė buvo iškovota pelnytai.

„Ilgai šito laukėme, dvejus metus, nes praėjusiais metais čia nedalyvavome. Visada labai smagu susigrąžinti titulą. Aišku, ir pats finalas nebuvo lengvas, buvo sunku kovoti prieš „Saulės krašto“ komandą, bet vis tiek manau, kad laimėjome pelnytai“, – sakė J. Zagurskas.

Rungtynėse netrūko ir emocijų, o žaidėjo teigimu, tai nulėmė ir faktas, kad mačo favoritais laikytiems kauniečiams ilgai nepavyko susikurti labiau apčiuopiamos persvaros.

„Gal kažkiek slėgė tas apylygis rezultatas, norėjome greitai įmušti, bet nepavyko, pradėjome perskubėti, atsirado nereikalingos klaidos, pražangos, bet buvo tikrai finalo vertos rungtynės“, – sakė jis.

Kaip esminę mačo akimirką jis išskyrė antrąjį kauniečių įvartį, kuris krito nesėkmingai sužaidus patiems „Saulės krašto“ futbolininkams.

„Kertinis momentas, manau, buvo tada, kai jie įsimušė į savus vartus. Mums sunkiai sekėsi įmušti antrą įvartį, labai daug atakavome, smūgiavome, jie tuos smūgius blokavo, įmušti buvo labai sunku. Bet po to įsimušto įvarčio jie pradėjo lipti, atsivėrė didesnės erdvės ir mes tuo pasinaudojome“, – dėstė rinktinės senbuvis.

Nors vietinėje futsal arenoje pastaruoju metu buvo pertrauka, pats žaidėjas žaidė ir su rinktine. Jo teigimu, pradeda atsirasti nedidelis nuovargio faktorius, tačiau svarbu jam nepasiduoti.

„Sezonas ilgas, supuolė daug rungtynių, šiek tiek jaučiasi ir tas nuovargis, bet kiekvienos rungtynės yra mūsų darbas, stengiamės joms maksimaliai atsiduoti, jau laukiame ir pusfinalio rungtynių. Dabar trumpai pailsėsime, tada grįšime į treniruotes ir lauks pusfinalis“, – teigė J. Zagurskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS