Neįgaliesiems

J. Zagurskas po mūšio su portugalais: „Smagu žaisti prieš aukščiausios klasės žaidėjus“

Lietuvos futsal rinktinė antradienį „Žalgirio“ arenoje laikė pasaulio ir Europos futsal čempionų portugalų iššūkį.

Nors turėjo savų momentų, tačiau Dentinho auklėtiniai jų neišnaudojo, o viena stipriausių planetos komandų už klaidas baudė ir pasaulio čempionato atrankos dvikovoje Kaune iškovojo pergalę 6:0.

Po rungtynių Lietuvos rinktinės kapitonas Justinas Zagurskas teigė, kad treneriai išskyrė aiškų žaidimo planą, tačiau ne viską pavyko įgyvendinti.

„Kai toks rezultatas – gal nelabai viską pavyko išpildyti. Aišku, momentais žaidėme tikrai neblogai, bandėme juos gaudyti ties standartinėmis padėtimis, ką treneris ir minėjo. Ką akcentavo treneris, pavyko, tik gal ne viskas, trūko fizinių savybių, turime ir traumuotų žaidėjų, buvo mažiau rotacijos.

Treneriai, pasakys, ką turime gerinti. Neseniai pradėjome čempionatą, sužaidėme tik vienerias rungtynes, fizinės kondicijos tik įsivažiuoja, po mėnesio rungtynėse bus daugiau žaidėjų, kurie šįkart negalėjo padėti dėl diskvalifikacijų, manau, ten duosime geresnę kovą“, – apie atsakomąją kovą lapkričio mėnesį išvykoje kalbėjo rinktinės kapitonas.

Paklaustas apie tai, kiek šios rungtynės grąžino atsiminimus apie prieš metus čia vykusį pasaulio čempionatą, futbolininkas teigė, jog šis mačas įsimins daugiau.

„Gal šios rungtynės įsiminė net labiau, žmonės tikrai noriai rinkosi, susidomėjimas buvo iš aplinkinių didelis, smagu žaisti „Žalgirio“ arenoje, prisiminimai geri. Atvyko pasaulio čempionai, tikrai smagu žaisti prieš aukščiausios klasės žaidėjus“, – dėstė žaidėjas.

Tuo tarpu rinktinės trenerių štabo narys Edvinas Alimkinas po mačo kalbėjo, jog prieš tokią komandą, kaip Portugalija, reikia rungtyniauti drąsiai, mat kitaip jį gali įmušti dar daugiau.

„Jei žaistume per daug atsargiai, būtų mus nubaudę dar daugiau. Treneris nuo pirmų savo rungtynių, pirmos treniruotės pasakė, kad nesvarbu, su kuo žaisime, turime žaisti savo stiliumi ir žaisime drąsiai su visais, o šįkart portugalai parodė savo meistriškumą.

Galbūt pritrūko ilgesnio suolelio, pritrūko jėgų pagrindiniams žaidėjams, ėjome penkiese ne tik tam, kad įmuštume, bet kad išlaikytume daugiau jėgų. Portugalai yra viena geriausiai besiginančių rinktinių prieš skrajojantį vartininką visame pasaulyje“, – dėstė mintis vienas rinktinės trenerių.

Žvelgdamas į mačą lapkričio mėnesį, jis taip pat akcentavo, kad įtaką turėtų padaryti ir Luko Sendžiko bei Beno Spietinio sugrįžimas, o taip pat antradienio dvikova padėjo pamatyti, kaip galima žaisti prieš Portugaliją.

„Prisidės du žaidėjai, negalėję žaisti dėl kortelių, o dabar mūsų žaidėjai pamatė, kad galima žaisti, galima kontroliuoti kamuolį, presinguoti, kiek pavyks jiems sutrukdyti žaisti laisvai, tiek ir turėsime.

Visi žaidėjai, treneriai dirbame, mylime šį sportą, darome daug darbo tam, kad pasidžiaugtume tokiomis rungtynėmis, tokiais varžovais ir tokiomis arenomis, motyvacijos tai duoda tikrai daug“, – pasakojo pašnekovas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS