Neįgaliesiems

J. Zagurskas po triumfo čempionate: „Atėjo atpildas už visą įdėtą darbą“

Praėjusį sekmadienį oficialiai finišavo TOPsport futsal A lygos čempionatas.

Paskutinėse finalo serijos rungtynėse „Kauno Žalgiris“ namuose 4:1 nugalėjo Jonavos „Vikingų“ komandą, laimėjo seriją 3-0 ir dar kartą tapo šalies čempionais

Po rungtynių komandos kapitonas Justinas Zagurskas reziumavo finalą bei visą prabėgusį sezoną.

„Pagaliau atėjo atpildas už visą darbą, kurį pradėjome rugpjūtį, už visas atiduotas maksimalias jėgas, paaukotą laiką, paliktas šeimas ir draugus, už kiekvieną dieną kelionės iš Vilniaus, buvimą tūkstančius kilometrų nuo šeimų, kaip mūsų Brazilijos futbolininkai, visą atsidavimą.

Tai ta diena, kada atpildas atėjo su kaupu, ko siekėme, tą ir padarėme.

Labai džiaugiuosi visais, pradedant prezidentu, baigiant personalo nariais, visi daro milžinišką darbą ir ačiū visiems“, – sakė jis.

Kalbėdamas apie savo asmeninį pasirodymą sezono metu, jis priminė, kad sezono pradžioje dėl traumos negalėjo rungtyniauti, tačiau vėliau įgavo gerą formą ir liko patenkintas pasirodymu.

„Pačiam asmeniškai buvo toks sunkesnis sezonas, praleidau pirmą dalį, bet po to įsivažiavau ir buvo gerai. Apie rinktinės pusę kalbėti sunkiau, nes turėjome vieną turnyrą su eksperimentine sudėtimi, bet kalbant apie klubo sezoną, tai yra didžiausia pagarba ir dėkingumas visai komandai.

Paskutiniu metu ir žiūrovų rinkdavosi vis daugiau, jie ateina pas mus, mums yra malonu kai užpildo tas vietas, didžiulė pagarba jiems“, – dėstė futbolininkas.

Tuo tarpu „Vikingų“ kapitonas Paulius Osauskas akcentavo, jog geriausią šansą kabintis į seriją jonaviečiai turėjo antrame serijos mače, kur po pirmo kėlinio pirmavo 1:0, bet tada pralaimėjo rungtynes 1:2.

„Visų pirma reikia pasveikinti „Kauno Žalgirį“ su dar vienu titulu, o apie rungtynes, tai mūsų finalas buvo antrosiose rungtynėse, kai dar galėjome kabintis, o šįkart jie tikrai buvo geresni.

Jie šiemet tikrai rodė gerą futbolą ir tikrai nusipelnė titulo.

„Mūsų tikslas yra finalas, kiekvienais metais siekiame ten patekti ir kovoti dėl titulo, bet šiemet ir kitos komandos atrodė gerai, čempionatas buvo lygesnis nei anksčiau“, – mintimis dalinosi P. Osauskas.

„Kauno Žalgirio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS