Neįgaliesiems

J. Zagurskas po triumfo LFF futsal taurėje: „Labai smagu, kad futsal bendruomenė tokią dieną buvo čia“

Sekmadienį finišavo LFF futsal taurės turnyras.

Turnyro finale Kauno sporto halėje „Kauno Žalgiris“ 6:2 susitvarkė su Vilkaviškio „Bruklinu“ ir į savo gausią trofėjų kolekciją pridėjo dar vieną prizą.

Po rungtynių kalbėjęs nugalėtojų ekipos kapitonas Justinas Zagurskas pasidžiaugė, kad halė finalo ketverto metu buvo pilna ir buvo jaučiamas abiejų finalininkių palaikymas.

„Žaidėme namuose, džiugu, kad namų arena buvo pilna tiek varžovų, tiek mūsų sirgaliais, tiek ir vaikais, kurie prieš tai turėjo savo turnyrą.

Labai smagu, kad futsal bendruomenė tokią dieną buvo čia ir smagu, kad tai yra mūsų namai ir dar smagiau, kad čia iškovojome taurę“, – sakė J. Zagurskas.

Jis taip pat pridėjo, kad rezultatas galėjo būti ir dar didesnis, tačiau kauniečiai nepasinaudojo visomis turėtomis geromis progomis.

„Jie neturėjo visų žaidėjų, tai buvo pagrindinis faktorius, nežaidė du brazilai, Ignas Raštutis, pas mus šiai dienai žaidė visi, manau, kad rezultatas galėjo būti ir dar skausmingesnis, progų susikūrėme begalę.

Ir pačiam nepavyko jų realizuoti, ir komandos draugams, bet vis tiek iki galo palikome intrigą, finalas nebuvo toks, kaip pusfinalis, tai džiugu dėl to.

Gal trūko šaltesnio proto paskutinėje fazėje, vis norėdavosi mušti grečiau, gal trūko komunikacijos, susideda daug faktorių. Turėjau daug progų, pastaruoju metu džiaugiausi savimi, pavykdavo pelnyti įvarčius, bet svarbiausia yra komandinis rezultatas, pasiekėme pergalę, nesvarbu, kokiu rezultatu“, – pasakojo J. Zagurskas.

Tuo tarpu „Bruklino“ futbolininkas Audrius Brokas, finale įmušęs abu savo komandos įvarčius, padėkojo savo sirgaliams už palaikymą ir pasveikino varžovus su pergale.

„Tikiuosi, kad nenuvylėme savo sirgalių, davėme kovą, kiek turėjome jėgų, o varžovus reikia pasveikinti, jie buvo verti tos pergalės“, – dėstė A. Brokas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS