Neįgaliesiems

J. Zagurskas: „Titulas – eilinis, bet kasmet jį iškovoti vis sunkiau“

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo ekipa praėjusį sekmadienį pergalinga nata užbaigė sezoną – trečiose futsal A lygos finalo rungtynėse jie namų salėje nugalėjo Jonavos „Vikingus“ ir, iškovoję trečią pergalę, tapo šalies čempionais.

Po pergalės kalbėjęs kauniečių ekipos kapitonas Justinas Zagurskas akcentavo, jog kasmet iškovoti titulą darosi vis sunkiau.

„Titulas eilinis, bet kasmet jį iškovoti vis sunkiau. Smagu, kad tų gero lygio futsal komandų Lietuvoje daugėja, jos atsiveža legionierių, kurie duoda impulsą ir Lietuvos žaidėjams stengtis. Dėl to visos komandos auga, pradeda analizuoti rungtynes, varžovus ir čempionate ne viskas būna lengva“, – sakė futbolininkas.

Jis taip pat pridėjo, jog didelė sėkmės dalis – sėkmingas trenerių štabo bei žaidėjų bendradarbiavimas bei ėjimas vieno tikslo link.

„Treneriai, žaidėjai, visas klubas tiki tuo, ką darome. Treneris turi savo planą, mes jį vykdome ir, kaip matome, jis pasiteisina. Džiugu, kad treneris dar lieka pas mus ir kitam sezonui. Nuoseklus darbas vyks ir toliau, dabar turėsime šiek tiek poilsio, norime kuo geriau pasirodyti ir Europoje, ties tuo dabar ir dirbsime“, – dėstė J. Zagurskas.

Nors Lietuvos futsal sezonas baigėsi, tačiau rinktinės kandidatai, tarp kurių – ir ne vienas „Kauno Žalgirio“ ir „Vikingų“ atstovas, jau pradėjo rinktinės treniruočių stovyklą, kurios metu sužais dvejas pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Čekijos rinktine.

„Manau, kad šiai stovyklai išplėstinis sąrašas tikrai bus didelis, laukia dvejos rungtynės per savaitę laiko. Yra žaidėjų su kortelėmis, yra tokių, kurie dėl kitų priežasčių gal negalės dalyvauti pirmose rungtynėse Čekijoje.

Laukėme šio sezono pabaigos, čempionato pabaigos, norisi kuo geresnių rezultatų ir su Lietuvos rinktine, žinome, prieš kokį varžovą kovosime, tikrai maksimaliai atiduosime, žmonės jau pamatė, kad su šia rinktine galime nustebinti, tikėsimės stebinti ir toliau“, – pasakojo futbolininkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS