Neįgaliesiems

Jau netrukus – trečiasis „Pradinukų lygos“ varžybų sezonas

Sausio 14 dieną startuoja registracija į Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyrą „Pradinukų lyga“.

 

2018 metai buvo itin sėkmingi projektui, kuris subūrė 176 mokyklas ir virš 3000 pradinukų iš visos Lietuvos. „Pradinukų lygą“ gegužės mėnesį vainikavo keturi finalai, tapę įsimintina švente berniukams ir mergaitėms.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius.

Šiemet trečią kartą rengiamame turnyre tikimasi dar didesnio dalyvių skaičiaus. Nuo sausio 14 iki vasario 15 dienos vyks komandų registracija ir varžybos prasidės kovo mėnesį. „Pradinukų lygos“ varžybas užbaigs keturi nuotaikingi regioniniai finalai.

Norime paraginti mokyklų vadovus, pradinių klasių vaikus ir mokytojus burtis ir registruotis 2019 metų sezono turnyrui. Komandų registracija vyksta interneto svetainėje www.pradinukulyga.lt. Šioje svetainėje taip pat galima susipažinti su turnyro nuostatais, sekti karščiausias lygos naujienas.

„Pradinukų lygos“ taisyklės išlieka paprastos ir lanksčios – futbolas žaidžiamas toks, koks yra smagiausias to amžiaus vaikams, su minimaliu apribojimų skaičiumi. Jei mokykla turi krepšinio salę, tai gali žaisti joje; jeigu lauko aikštelę ir leidžia oro sąlygos – tai joje. Vienu metu žaidžia keturi aikštės žaidėjai ir vartininkas. Šoninių užribių taisyklė galioja tik, jeigu yra didesnė salė. Svarbiausia, kad vaikams būtų smagu būti žaisti futbolą, kuris yra pats smagiausias sportinis žaidimas pasaulyje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS