Neįgaliesiems

Jaunieji talentai žais prieš elitinius Londono klubus

Jaunieji „NFA-VICTORY 2004“ futbolininkai išvyko į Londoną, kur pirmą kartą Lietuvos istorijoje žais svečiuose prieš elitinius Londono klubus – „Chelsea“ ir „Tottenham“.

„NFA-VICTORY 2004“  komanda – tai socialinis projektas, kuris siekia ugdyti jaunąją kartą ir sukurti tvirtą pagrindą Lietuvos futbolo ateičiai.

Projekto ambasadoriais tapo žymiausias Lietuvos futbolininkas Edgaras Jankauskas, taip pat meile futbolui išsiskiriantis Marijonas Mikutavičius. Komandos įkūrėjas ir projekto iniciatorius Nerijus Paštukas tikisi, kad ugdant jaunuosius talentus su laiku pavyks pelnyti visuomenės ir verslo atstovų dėmesį bei paramą.

Šią vasarą suburta Lietuvos futbolo akademija, kurioje žaidžia talentingiausi 2004 m. gimę futbolininkai, šiandien išvyko į Londoną, kur susitiks su „Chelsea“ ir „Tottenham“ bendraamžiais.

Jaunųjų sportininkų treneris Rokas Garastas prieš išvykdamas džiaugėsi, kad pagaliau komanda ir Lietuvos turi galimybę susirungti su pajėgiausiomis Europos komandomis: „Žinant kokią didelę svarbą jaunųjų futbolininkų rengimui turi aukšto lygio tarptautinė patirtis, labai džiaugiuosi, jog idėja ir projektas, kuris kažkada buvo teoriniame lygmenyje, startuoja realiai ir vaikai galės konkuruoti bei tobulėti tarp aukščiausio lygio bendraamžių iš elitinių Europos akademijų“.

Nors lengva nebus, treneris R. Garastas patikino, kad jaunųjų futbolininkų noras laimėti ir motyvacija komandą veda į priekį. Net jeigu laimėti nepavyktų, šie susitikimai futbolo aikštėje įeis į Lietuvos istoriją, nes tai bus pirmas kartas, kai šalies futbolininkai susikaus su pasaulyje gerai žinomų komandų jaunaisiais sportininkais.

Projekto iniciatorius ir viešosios įstaigos „JP VICTORY“ įkūrėjas Nerijus Paštukas tiki, kad investuodami į sportininkus, kol jie dar jauni, galime pasiekti tikrai aukštų rezultatų: „Manyčiau, kad būtent pačioms jauniausioms futbolo akademijos komandoms turėtų būti skiriamas didžiausias dėmesys, – sakė N. Paštukas – Sukūrėme šį projektą remdamiesi Vokietijos pavyzdžiu. Pas juos privatus verslas stipriai remia vaikų futbolą, nes visiems aišku, kad čia kaip versle, neinvestuosi – rezultatų nelauk. Todėl prašome visuomenės prisidėti prie projekto vystymo parama ar kitais įmanomais būdais.“

Išlydėti komandos į svarbias rungtynes Jungtinėje Karalystėje atvyko ir M.Mikutavičius ir E.Jankauskas. Projekto ambasadoriai priminė, kad savarbiausia disciplina – laiku miegoti ir laiku keltis. O geros nuotaikos nestokodamas M. Mikutavičius pridėjo: „Jei nelaimėsit, tai bent panervinkit varžovus”. Futbolininkas E. Jankauskas iš savo patirties patarė: „Svarbiausia klausyti trenerių ir nepanikuoti”.

Lietuviai antradienį 16 valandą (vietos laiku) varžysis su „Tottenham“ komanda, o trečiadienį 18.15 val. (vietos laiku) su „Chelsea“ komanda.

Jaunuosius futbolininkus taip pat palaiko:  Lietuvos futbolo federacija, UAB „Nojus“ dir. Mindaugas Paštukas, UAB „Envija“ dir. Donatas Jurkonis, Darius Zabiela ir  ZRG advokatų kontora, UAB „Judex“ dir. – Rimantas Kičas,  UAB „Kokosas“ dir. Mantvydas Leknickas, UAB „AVA group“ dir. Arnoldas Bondzinskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS