Neįgaliesiems

Jaunieji žaidėjai pademonstravo savo meistriškumą turnyre Marijampolėje

Šiemet atsinaujinęs LFF Regioninių treniruočių centrų projektas įtraukė gabiausius 2009 ir 2010 metais gimusius žaidėjus.

Treniruotės perspektyviems jauniesiems futbolininkams reguliariai vyko regioniniuose centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Įvertinęs visus treniruotėse pasirodžiusius futbolininkus, LFF Techninis departamentas su projekto treneriais atrinko 88 2010 metais gimusius žaidėjus, kurie atstovavo keturiems regionams. Lapkričio 9-ąją regioninės komandos pasirodė turnyre Marijampolės manieže.

Pusfinalyje Vilniaus regiono futbolininkai įveikė Šiaulių atstovus, o Klaipėdos regiono atstovai – Kauno atstovus. Mažajame finale po baudinių laimėjo Kauno regiono atstovai, o didžiajame finale pergalę iškovojo vilniečiai.

„Sužaidėme Regioninių centrų projekto finalo turnyrą. Tai galutinis šio projekto etapas, kurį pradėjome metų pradžioje. Turėjome atviras treniruotes, į kurias kiekvienas treneris ar tėvelis galėjo užregistruoti savo vaiką.

Atvykus užsiregistravusiems vaikams į centrus, mūsų komanda, sudaryta iš rinktinių trenerių ir Techninio departamento narių, stebėdavo treniruočių turinį, skautuodavo žaidėjus. Kitas etapas – treniruočių procesas, kiekvieną mėnesį žaidėjai centruose turėjo po dvi treniruotes su projekto treneriais, kurie gavo visą medžiagą iš Techninio departamento.

Vaikinai Marijampolėje rungėsi ne dėl prizų, o siekdami atskleisti visas geriausias savybes stebint specialistams ir tarpusavyje varžytis. Smagu, kad vaikinai su pakilia nuotaika atvyko ir davė rimtą kovą“, – teigė projekto vadovas Lukas Artimavičius.

Lapkričio 24 dieną panašiame turnyre Marijampolėje pasirodys 2009 metais gimę žaidėjai.

LFF Techninis departamentas dėkoja trenerių kolektyvui, talkinusiam vykdant 2010 metų gimimo žaidėjų treniruotes: Žilvinui Baniui, Donatui Dromantui, Domantui Ežerskiui, Evaldui Misiunui, Andriui Jokšui, Dovydui Lastauskui, Tomui Statkevičiui, Gintautui Vaičiūnui, Remigijui Vaišnorui.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS