Neįgaliesiems

Jaunimo futbolo organizacijos supažindintos su žaidėjų perėjimo reglamentu

Daug diskusijų sukėlęs žaidėjų perėjimo tarp futbolo ugdymo įstaigų (akademijų) reglamento projektas buvo išsiųstas susipažinti 151 organizacijai, siekiant įvertinti jų nuomonę. 

Lietuvos futbolo federacija, siekdama nustatyti aiškesnę jaunųjų žaidėjų perėjimo tvarką ir numatyti kompensacinio mechanizmo pritaikymą, parengė reglamento projektą. Rugpjūčio 1 dieną LFF Vykdomasis komitetas, įvertinęs diskusijas ir bei išreikštą noro keisti tam tikrus reglamento punktus, nutarė grąžinti reglamento projektą tobulinti. 

Šiuo reglamentu yra siūloma nustatyti taisykles dėl kompensacijos mokėjimo tvarkos futbolo ugdymo įstaigoms, investuojančioms į jaunųjų žaidėjų ugdymą, taip pat apibrėžti atsakomybę bei jos taikymo sąlygas. Pažymėtina, jog reglamentas galiotų tik toms organizacijoms, kurioms taikoma LFF jurisdikcija. Reglamentas nebūtų taikomas atvejams, kuriuos apibrėžia esami LFF ir/ar FIFA Žaidėjų̨ statuso ir perėjimo iš Klubo į Klubą reglamentai. 

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija išsiuntė reglamento projektą įstaigoms, kurios specializuojasi jaunimo futbole ir prašė išsamiai pateikti pastabas ir pasiūlymus iki rugpjūčio 12 dienos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS