Jaunimo rinktinė pripažino slovakų pranašumą

Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė pradėjo kovą atrankos turnyre dėl kelialapio į 2023 m. Europos jaunimo futbolo čempionatą.

Mūsiškiai pateko į turnyro C grupę kartu su Ispanijos, Rusijos, Slovakijos, Šiaurės Airijos ir Maltos rinktinėmis.

Mariaus Stankevičiaus treniruojama komanda šįvakar Nitros mieste metė iššūkį slovakams. Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai įgijo persvarą po Adriano Kapraliko įvarčio bei surengė lietuvių vartų apgultį prieš pat rungtynių pertrauką. Mūsiškių gretose progas pasižymėti turėjo Dovydas Jansonas, Vilius Armalas ir Tomas Kalinauskas

Lietuviams pavyko išlyginti rezultatą 56 minutę, kuomet teisėjas skyrė baudinį, užfiksavęs slovakų pražangą prieš Titą Milašių. Artūro Dolžnikovo smūgis nuo 11 metrų žymos buvo taiklus.

Deja, slovakai po 5 minučių vėl susigrąžino persvarą, pasižymėjus A. Kapralikui. Varžovai pelnė dar vieną įvartį, realizavus baudinį 79 minutę, ir iškovojo pergalę rezultatu 3:1.

Lietuvos jaunimo rinktinės jau rugsėjo 7-ąją lauks akistata LFF stadione prieš grupės favoritę Ispanijos rinktinę. Bilietus į šias rungtynes galima įsigyti paspaudus nuorodą.

Rungtynių statistika: Slovakija – Lietuva 3:1 (1:0)

FC „Nitra“ stadionas, teisėjas – Kaspar Sjöberg (Švedija)

Įvarčiai: 24 ir 61 min. Adrián Kaprálik, 79 min. iš baudinio Matej Trusa (Slovakija); 56 min. iš baudinio Artūr Dolžnikov (Lietuva)

Įspėti: 5 min. Peter Kováčik (Slovakija); 51 min. Dovydas Jansonas, 54 min. Matas Ramanauskas, 84 min. Karolis Žebrauskas (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-21 rinktinės sudėtis: Gustas Baliutavičius, Dovydas Jansonas, Eugene Park, Vilius Armalas, Valdas Paulauskas (70 min. Rokas Rasimavičius), Karolis Žebrauskas, Matas Ramanauskas (70 min. Vilius Piliukaitis), Titas Milašius, Tomas Kalinauskas (82 min. Ignas Venckus), Artūr Dolžnikov (70 min. Gustas Jarusevičius), Darius Zubauskas (70 min. Meinardas Mikulėnas).

Slovakijos futbolo sąjungos / futbalsfz.sk nuotr.