Neįgaliesiems

Jaunimo treneriai sėmėsi žinių apie žaidėjų techninių įgūdžių lavinimą

Vasario 11-ąją surengtas LFF Techninio departamento atvirasis seminaras Lietuvos trenerių bendruomenei, kuriame detaliai pristatyta įgūdžių treniruotės specifika.

Šio seminaro lektorius – Belgijos aukščiausiojo diviziono klubo „OH Leuven“ techninio ugdymo vadovas Zurabas Amirianas, sukaupęs 10 metų patirtį dirbant futbolo įgūdžių treneriu.

Virš šimto trenerių išklausė paskaitos, kurioje Zurabas Amirianas atskleidė, koks yra įgūdžių trenerio vaidmuo akademijoje, kokie yra pagrindiniai ir funkciniai techniniai įgūdžiai bei pateikė šių dviejų tipų techninių įgūdžių lavinimo pavyzdžius.

Lektorius akcentavo, jog U7–U9 amžiaus grupės žaidėjai turi įgyti pagrindinius techninius įgūdžius, o treneriai turi užtikrinti, jog vaikai suvoktų, koks yra tinkamas judėjimas aikštėje atliekant pratimus. Vaikai yra imlūs greitai įsisavinti medžiagą apie pagrindinius įgūdžius ir nuo to turi būti konstruojamas jų tolesnis lavinimas.

Nuo U10–U12 ir U13–U14 amžiaus grupių periodo funkcinių pratimų imtis yra didesnė negu pagrindinių, o nuo U15–U16 amžiaus grupės vystomi beveik tik funkciniai pratimai, skirti konkrečioms užduotims aikštėje įvykdyti.

Zurabas Amirianas pažymėjo, kad jo parodyti techninių įgūdžių pavyzdžiai, skirti tiek individualioms, tiek ir grupinėms treniruotėms, sklandžiai papildo LFF Techninio departamento suformuotą žaidimo viziją ir treniruočių procesą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS