Neįgaliesiems

Jaunųjų futbolininkų treneriams – FIFA instruktoriaus pamokos

Praėjusią savaitę Kaune įvyko FIFA jaunimo futbolo trenerių kursai, kuriuos vedė ir savo patirtimi pasidalino praeityje garsus futbolininkas, dabar FIFA instruktoriaus pareigas einantis Sergėjus Aleinikovas. 

Baltarusis Lietuvoje lankėsi jau ne pirmą kartą, bet jo vizitai skirtingi, nes šį kartą jo klausėsi treneriai dirbantys su pačiais mažiausiais, dar tik pirmus žingsnius futbole žengiančiais vaikučiais.

Buvęs itin aukšto meistriškumo futbolininkas, savo laiku atstovavęs ir Italijos grandui Turino “Juventus” klubui, palietė ir svarbią temą. Kaip keičiasi gyvenimas, kai buvęs žaidėjas pradeda ragauti trenerio duonos ir prisipažino, kad tas periodas nėra toks lengvas kaip gali atrodyti. 

Kursų dalyviai liko patenkinti gautais patarimais ir produktyviai praleistu laiku dar labiau besigilinant trenerio amatu. Pasak iš Londono atvykusio Andriaus Šlušnio,smagu, jog visi treneriai atvykę į kursus yra pakankamai skirtingi ir labai aktyviai dalyvavo diskusijose. 

“Treneris mums teko patyręs, kurio istorijas išties buvo įdomu klausyti. Visada yra įdomu paklausyti žmogaus, kuris turi sukaupęs tokią patirtį futbole. Aš asmeniškai likau sužavėtas”, – Futbolo.TV pasakojo A. Šlušnys.

Lietuvos futbolo federacija bendradarbiaudama su FIFA ir toliau švies ir instruktuos tiek pradedančius, tiek jau patyrusius trenerius, pakviesdama vis daugiau patyrusių instruktorių iš visos Europos.  

Artimiausias futbolo specialistų seminaras – birželio 6-10 dienomis Kaune vyksiantys FIFA masinio futbolo instruktorių kursai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS