JDFS „Alberts“ ir Baltijos FA ekipų pirmoji akistata pasibaigė lygiosiomis

Birželio 4-ąją Rygoje surengtos Baltijos jaunimo futbolo lygos pusfinalio rungtynės, kuriose užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 2:2.

Vilniaus Baltijos FA džiaugėsi sėkminga rungtynių pradžia, 5 minutę pasižymėjus Mykolui Gorbačiovui, o 14 minutę – Nikui Benevičiui.

Rygos 49-osios vidurinės mokyklos aikštės šeimininkai dar pirmajame kėlinyje sušvelnino atsilikimą Remo Gastono Dzeguzės taikliu smūgiu. Galiausiai, 73 minutę Markusas Spadė sugebėjo išlyginti rezultatą.

Atsakomosios pusfinalio rungtynės įvyks šį trečiadienį nuo 14 valandos BFA arenoje (D. Gerbutavičiaus g. 9). Šią dvikovą transliuos Lietuvos futbolas „YouTube“ kanalas.

Birželio 8 dieną įvyks ir kita pusfinalio akistata tarp FS „Metta“ ir Klaipėdos FM bendraamžių. Komandos susirungs Rygos „Hanzos“ stadione nuo 13:30 val. Pirmąsias rungtynes rygiškiai laimėjo rezultatu 3:1.