Neįgaliesiems

Jonavietės triumfavo merginų mažojo futbolo varžybose

Naujutėlaitėje Jonavos sporto arenoje  kovo 31 dieną buvo surengtas 2002 m. gimimo ir jaunesnių merginų varžybų finalinis etapas. Jame sėkmingiausiai pasirodė Jonavos KKSC „Eos-Aušra“ ekipa.

Į stipriausiųjų šešetuką pateko Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“, Mažeikių FK „Triumfas“ (A grupė), Vilniaus MFK „Žalgiris“, Šiaulių SG-FA, Vilniaus FM ir Vilniaus MFA „Žalgiris“ (B grupė, rungėsi Jonavos Neries mokyklos salėje).

A ir B grupių nugalėtojomis atitinkamai tapo „Eos-Aušra“ ir MFA „Žalgiris“, iškovojusios dvi pergales ir pelniusios vietas finale. Grupėse antras vietas užėmusios FK „Triumfas“ ir Vilniaus FM susirungė dėl trečios vietos.

Rungtynėse dėl penktos vietos pergalę 2:1 pelnė MFK „Žalgiris“, įveikusi šiaulietes. Jonavos arenoje bronzos medalius po atkaklios dvikovos rezultatu 2:1 iškovojo Vilniaus FM. Rungtynėse dėl pirmos vietos jonavietės 4:0 pranoko MFA „Žalgirį“ ir apgynė čempionių titulą. Judita Sabatauskaitė sužibėjo hetriku, Eva Gecevičiūtė pridėjo vieną įvartį.

Po rungtynių surengta apdovanojimų ceremonija. Komandoms prizininkėms įteikti medaliai ir taurės, taip pat individualiai pagerbtos žaidėjos.

Žaidėjos nuoširdžiai gyrė naująją Jonavos areną. „Man šis turnyras patiko. Žaidžiant šioje arenoje iš pradžių buvo kiek baugu, bet įsižaidėme ir, manau, tai puiki patirtis rungtyniauti tokios didelėse salėse“ – pakomentavo MFA „Žalgirio“ gynėja Emilija Ivaškaitė.

„Iš pradžių nemaniau, kaip nužengsime taip toli iki finalo. Pati įsitraukiau į futbolą, kai pamačiau spardančias kamuolį mergaites ir norėjau išmokti taip mušti įvarčius. Iš vyresnių komandos draugių mokinuosi daryti klaidinančius judesius ir norėčiau tapti komandos kapitone“, – atskleidė Irūnė Blaškytė.

Varžybas organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras su Lietuvos moterų futbolo asociacija.

Apdovanotos geriausios ir perspektyviausios žaidėjos:

Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“: Paulina Marcinkutė ir Irūnė Blaškytė.

Vilniaus MFA „Žalgiris“: Ugnė Lazdauskaitė ir Dorotėja Aidulaitė.

Vilniaus FM: Alina Špakovskaja ir Meda Šeškutė.

Mažeikių FK „Triumfas“: Rimantė Jonušaitė ir Gabija Strikauskytė.

Roberto Každano, Kęstučio Putelio nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS