Jonavoje – įspūdinga „Vikingų“ pergalė Futsal A lygoje

Lietuvos „Betsafe Futsal A lygoje“ trečiadienio vakarą buvo sužaistos dvejos antrojo turo rungtynės. Abu mačai žiūrovams pateikė žiūrovams iš viso 14 įvarčių ir įspūdingą kovą.

Atkakliausioje dvikovoje Jonavos sporto arenoje „Vikingai“ priėmė svečius iš Mažeikių – VIP komandą. Šeimininkams tai buvo pirmosios rungtynės čempionate, o žemaičiai siekė atsitiesti po pralaimėjimo pirmajame ture.

VIP komandai pirmasis kėlinys buvo labai sėkmingas ir žadėjo nemažai. Jau 5 minutę Marius Šluta tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, o vos po minutės Darius Keršis pridėjo antrą tikslų smūgį.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje ėmė keistis, palaipsniui Mažeikių komandai vis pritrūkdavo jėgų. Didesnę antrojo kėlinio dalį pastarieji susitelkė gynyboje. Jonavos komandos futbolininkų atakos darėsi vis pavojingesnės, kol pagaliau 29 min. Eisvinas Utyra įveikė svečių vartininką.

Po šio įvarčio „Vikingai“ visiškai perėmė iniciatyvą ir varžovai buvo reti svečiai prie Andriaus Skorupsko saugomų vartų. Tuo tarpu jonaviečiai kūrė pavojingus momentus, kurių vien E. Utyra susikūrė sau ne vieną. 33 min. jau buvo galima pagalvoti ir apie pirmąjį tašką sezone, kai po eilinės sumaišties baudos aikštelėje, Albertas Ramonas išlygino rezultatą.

Jonavoje susirinkusių žiūrovų laukė dramatiška mačo pabaiga, kurią vainikavo „Vikingų“ naujoko Jurijaus Jeremejevo įvartis likus devynioms sekundėms iki mačo galo. Lietuvos rinktinės narys aikštelės viduryje perėmė kamuolį, suklaidino du varžovus ir tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Jonavos komanda įsirašė pirmąją pergalę sezone rezultatu 3:2 (0:2).

Kitose rungtynėse Panevėžio „Sportidus“ iškovojo antrąją pergalę čempionate. Devynis įvarčius padovanojusioje dvikovoje aukštaičiai 6:3 įveikė čempionato naujokę „Akmenę“. Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Edgaras Stankevičius, Simonas Gailiūnas ir Laurynas Bratkauskas.

„Jonavos Vikingai“ – VIP 3:2 (0:2)
Jonavos sporto arena, 150 žiūrovų
Teisėjas – Šarūnas Tamulynas
Įvarčai: 5 min. M. Šluta (0:1), 6 min. D. Keršis (0:2), 29 min. E. Utyra (1:2), 33 min. A. Ramonas (2:2), 40 min. J. Jeremejev (3:2)

„Akmenė“ – „Sportidus“ 3:6 (1:3)
Naujosios Akmenės sporto rūmai, 40 žiūrovų
Teisėjas – Mantas Pomeckis
Įvarčiai: 2 min. L. Bratkauskas (0:1), 8 min. S. Gailiūnas (0:2), 11 min. E. Jasaitis (1:2), 13 min. L. Bratkauskas (1:3), 26 min. E. Stankevičius (1:4), 28 min. S. Gailiūnas (1:5), 29 min. E. Jasaitis (2:5), 32 min. E. Jasaitis (3:5), 38 min. E. Stankevičius (3:6).