Neįgaliesiems

„Jonavos“ saugas V. Chameliukas: „Sunkus sezono startas manęs negąsdino“

„Optibet A lygos“ turnyro lentelės apačioje įsitaisiusi „Jonava“ pradeda rodyti vis geresnį ir kovingesnį žaidimą, o prie to prisideda ukrainietis Vladyslavas Chameliukas.

Saugas jonaviečių gretas papildė pirmojo rato pabaigoje bei netrukus tapo vienu iš komandos lyderių. V. Chameliuko taiklus smūgis lėmė pirmąjį tašką, kuris buvo iškovotas mače Gargžduose.

Ne vieną sezoną Odesos „Černomorec“ ekipoje praleidęs futbolininkas šiemet pradėjo legionieriaus karjerą Baltarusijoje, tačiau Bresto „Dinamo“ klube nedebiutavo bei atvyko į Lietuvą.

„Tai buvo perėjimų lango pabaiga. Galvojau apie tai, kad man reikia naujos komandos. Tad prieš prisijungiant prie „Jonavos“ per daug negalvojau.

Suprantu, kodėl komandos sezono startas buvo sunkus, manęs tai negąsdino. Komanda neturėjo gero pasiruošimo sezonui, tai yra nauja komanda, nauji žaidėjai – yra sunku sezoną pradėti gerai“, – pasakojo „Jonavos“ atstovas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje V. Chameliukas taip pat papasakojo apie bendravimą su Donecko „Olimpik“ ekipoje dirbusiu Yaya Toure, karą gimtojoje Ukrainoje ir ateities planus futbole.

alyga.lt informacija, fkriteriai.lt nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS