Neįgaliesiems

Justas Lasickas – apie futbolo lygį Serbijoje ir savo vaidmenį komandoje

Per paskutinius kelerius metus Justas Lasickas tapo svarbia ir sunkiai pakeičiama Lietuvos rinktinės dalimi. Saugo pozicijoje žaidžiantis vilnietis ir toliau progresuoja, o žaidimas nuo pirmų minučių tiek Serbijoje, tiek rinktinėje yra sunkaus darbo vaisius.

Lietuvos rinktinės saugas papasakojo apie savo vaidmenį „Važdovac“ klube. Žaidėjas džiaugėsi, jog klube išnaudojamos jo stipriosios savybės.

„Dažnai žaidžiu vadinamoje wing-back pozicijoje, kur reikia dirbti per visą liniją. Manau, kad tai yra mano stiprybė – esu pakankamai ištvermingas, galiu tai daryti. Turime specifinį žaidimo stilių, ko reikalauja treneris ir manau, kad puikiai savo stipriąsias savybes taip išnaudoju“, – kalbėjo J. Lasickas

Paklaustas apie aukščiausios Serbijos futbolo lygos lygį, futbolininkas teigė, jog padidinus komandų skaičių jis krito.

„Čia būtų, turbūt, daug ilgesnis pokalbis apie tai, nes Serbija po karantino lygoje padarė 20 komandų ir man tas sprendimas asmeniškai nepatinka. Tos dvidešimt komandų, jos sąlyginai silpnina lygą, kai buvo šešiolika komandų – jos buvo stipresnės. Šiuo metu lygoje dvidešimt komandų ir paskutines vietas užimančioms komandoms sunku žaisti, jos labai ginasi, jų stadionai yra prastesni, aikštės prastesnės, dėl to sunkiau žaisti kokybišką futbolą.

Bendrai lygis galbūt šiek tiek kritęs, bet tuo pačiu pagrindinės lygos komandos Europoje rodė neblogus rezultatus“, – įspūdžiais apie Serbiją dalinosi rinktinės saugas.

Jau šiandien Lietuvos futbolo rinktinės pradės savo kelionę 2022 metų Pasaulio čempionato atrankoje. Pirmasis lietuvių varžovas – Šveicarijos rinktinė. Stebėkite tiesioginę rungtynių transliaciją 21.30 val. per LRT PLIUS arba LRT.lt

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS