Neįgaliesiems

Justas Lasickas prieš laukiančias rungtynes: „Mums ši savaitė labai padėjo“

Jau šiandien Lietuvos rinktinės laukia dar viena kova pasaulio čempionato atrankos varžybose – lietuviai savo stadione priims Bulgarijos vienuolikę ir sieks jai revanšuotis už išvykoje patirtą nesėkmę.

Mačas Vilniaus LFF stadione prasidės 16 valandą, tačiau žiūrovus kviečiame atvykti anksčiau, mat jūsų laukia fanų zona su įvairiomis pramogomis.

Prieš rungtynes kalbėjęs rinktinės futbolininkas Justas Lasickas džiaugėsi, kad per laiką stovykloje pavyko neblogai pasiruošti mačui.

„Labai malonu, kad turėjome savaitę, kai galėjome kartu treniruotis. Aną sykį buvo sunku, kai vos atvažiavę iš klubų jau turėjome rungtynes, nebuvo laiko treneriui pamatyti komandos. Mums ši savaitė labai padėjo ir dabar keliaujame į rungtynes“, – spaudos konferencijoje pasakojo žaidėjas.

Pats jis į rinktinę atvyko iš „Voždovac“ klubo Serbijoje, kur leidžia jau ne pirmą sezoną. Futbolininkas džiaugiasi dabartine savo karjeros stotele ir sako, kad tai – geriausia vieta jam šiuo metu tobulėti.

„Jau ilgą laiką esu ten, kontraktas eina link pabaigos, bet pats esu patenkintas savo situacija. Pradėjome sezoną pakankamai neblogai, gaila dėl kai kurių paleistų rungtynių, kurias laimėję dabar galėtume būti trečioje ar ketvirtoje vietoje.

Esu patenkintas savo situacija, gaunu žaidybinio laiko, lyga yra dar labiau sustiprėjusi, turime 16 komandų. Bendras lygis pagėrėjęs, tad manau, kad man tai yra puiki stotelė tolimesniam tobulėjimui“, – sakė futbolininkas.

Kalbėdamas apie būsimus varžovus iš Bulgarijos, J. Lasickas išskyrė jų krašto saugų žaidimą bei nusikėlė į pirmąsias tarpusavio rungtynes išvykoje.

„Po ilgo laiko žaidžiau dešinio gynėjo pozicijoje, gal tai buvo kiek neįprasta rinktinėje, bet savo klube čia žaidžiu, tai buvo tokios kitokios rungtynės. Bet pamatėme, kad su jais galime žaisti, gal ir patys tikėjomės, kad jie mus labiau spaus ir presinguos, bet buvo erdvių ir tos rungtynės paliko kartų skonį, nes jautėme, kad galėjome paimti taškus, buvo skaudi ta standartinė situacija.

Manau, kad visa tai pakoreguosime. Galima išskirti krašto saugus, jie kuria žaidimą jų komandoje, reikės tam skirti akcentą, o daugiau – turėsime žaisti savo žaidimą. Prie savo žiūrovų bus puiki galimybė mums pasirodyti“, – akcentavo pašnekovas.

Jis taip pat teigė besitikintis, kad teigiamą įtaką padarys ir stadione susirinkę sirgaliai.

„Tai yra ir dar didesnė atsakomybė mums, pilnos tribūnos, graži diena, šeimos diena, norisi pasirodyti prieš žmones, suteikti jiems gerą renginį, kad grįžtų mus palaikyti ir toliau“, – pasakojo jis.

Po akistatos su bulgarais Lietuvos rinktinės laukia dar viena sunki kova – antradienį mūsiškiai taip pat LFF stadione susitiks su Šveicarijos futbolininkais.

Dvikova prasidės 21.45 val., bilietus į šį mačą įsigyti galite paspaudę čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS