Neįgaliesiems

K. Jasaitis: „Matosi, kad darbas nenuėjo veltui“

Lietuvos merginų U-17 rinktinė pergalingai užbaigė Europos čempionato atrankos mini turnyrą Vilniuje, kai antrose savo rungtynėse 7:2 sutriuškino Kazachstano bendraamžes.

Grupės nugalėtojomis tapo šveicarės, lietuvaitės užėmė antrą vietą, tuo tarpu Kazachstano 17-metės liko trečios.

Po rungtynių kalbėjęs Lietuvos rinktinės treneris Karolis Jasaitis teigė, kad komandos neišmušė pirmasis praleistas įvartis, o vėliau viską kompensavo komandos atakos potencialas.

„Rungtynės prasidėjo ne taip, kaip planavome, bet merginos šaunuolės, po praleisto įvarčio atsitiesėme, žaidžiant prieš vėją tai nebuvo lengva. Sukūrėme momentus priekyje, bet kartais žaidėme per daug atgal, akcentuojame daugiau žaidimą į priekį. Aišku, vėliau į mūsų vartus įkrito ir tas antras įvartukas toks nemalonus, abu tie praleisti įvarčiai nelabai…

Bet turime didžiulį potencialą atakoje, tad buvo gražūs įvarčiai ir graži pergalė“, – teigė treneris.

Jis taip pat dar sykį pasidžiaugė tuo vaizdu, kurį matė priekyje – Ema Kriaučiūnaitė ir Viltė Švarcaitė rungtynėse pelnė po tris įvarčius.

„Visada sakiau, kad šita komanda turi labai linksmą ataką, bėgančias žaidėjas ir tai reikia išnaudoti. Tai akcentavome ir treniruočių metu, ruošėmės tam ir matosi, kad darbas nenuėjo veltui.

Buvo pastebėjimas, kad jų kairė pusė yra silpnesnė, akcentavome daugiau puolimą per ten ir, kaip matėme, tai mums tikrai pasiteisino“, – dėstė jis.

Vertindamas visą šį savaitės trukmės turnyrą, K. Jasaitis džiaugėsi sunkių treniruočių atneštu rezultatu.

„Aš vertinu tik pozityviai, komanda paaugo, turėjome tikrai gerą stovyklą, sunkiai treniravomės ir vertinu šiandienos rungtynes tikrai gerai – įmušti 7 įvarčius tikrai nėra lengva, mums nėra įprasta, bet viskas įmanoma, tik reikia noro ir įdėti pastangų.

Vienintelis dalykas, kuris buvo nesėkmingas – mūsų Žemyna Lekavičiūtė gavo sunkią traumą, bet jinai jauna, tikrai pasveiks ir grįš dar stipresnė.

Dabar žaidėjoms palinkėčiau, kad jos nesustotų, tik sunkus darbas per treniruotes gali mus atvesti į pergales. Laukia naujas sezonas, su tuo ir reikia jas visas pasveikinti“, – sakė treneris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS