Neįgaliesiems

K. Jasaitis: „Stiprus tas, kuris moka atsikelti“

Lietuvos merginų iki 17 metų rinktinė Baltijos turnyrą Birštone pradėjo skaudžia nesėkme – net 0:7 buvo nusileista Latvijos bendraamžėms.

Rinktinės treneris Karolis Jasaitis po dvikovos akcentavo, jog tokiai nesėkmei jokių pateisinimų nėra.

„Labai skaudus pralaimėjimas, pralošėme namie didžiuliu skirtumu, nėra pasiteisinimų. Mes turime dar tobulėti visur, akivaizdžiai matosi, kad trūksta tarptautinių rungtynių patirties, pamatome kitos valstybės komandą ir jau išeiname pralaimėję.

Mums reikia keisti požiūrį, bet nežinau, kaip pasibelsti į merginų galvas, stengiamės, bet reikia ir sau prisiimti atsakomybę. Latvės įmušė greitą pirmą įvartį, antrą, ir nuėjo su ta banga, o mes nesugebėjome atsitiesti“, – teigė rinktinės treneris.

Rungtynių galerija.

Jis taip pat išskyrė, jog po kelių ankstyvų praleistų įvarčių rinktinė neparodė tokios kovos, kokios reikėjo svarbiu momentu.

„Tai yra charakterio savybės, nemokame perlipti per save. Bandėme ir šnekėti, vienaip ir kitaip, buvo rungtynių planas paruoštas, bet nuo pirmos minutės nesilaikėme žaidybinės drausmės, susitarimų, dėl šito yra labai gaila. Reiškia, kad ir mes, kaip treneriai, kažkur kažką darome ne taip.

Rūbinėje padėkojau merginoms už šias rungtynes, bet mums turnyras dar nesibaigė. Stiprus tas, kuris moka atsikelti, tai ir pažiūrėsime, ar galime atsikelti, ar toliau risimės žemyn“, – teigė K. Jasaitis.

Likęs Baltijos taurės turnyro Birštone tvarkaraštis:

Liepos 5 diena (antradienis), 12.00 val. Latvija WU17 – Estija WU17 (tiesioginė transliacija);

Liepos 6 diena (trečiadienis), 12.00 val. Estija WU17 – Lietuva WU17 (tiesioginė transliacija);

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS