Neįgaliesiems

K. Jasaitytė: „Kiekviena žaidėja savo individualumu kuria komandą“

Lapkričio 14 d. Vilniaus MFA „Žalgiris“B-MRU klubui apgynus Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygos nugalėtojų titulą, geriausia pirmenybių gynėja išrinkta žalgiriečių futbolininkė Karolina Jasaitytė.

„Finalinės rungtynės buvo atkaklios, o kova – rimta. Šiaulietės nenusileido mums, jos tikrai nebuvo prastesnės. Tiesiog kas labiau kovojo, kas labiau norėjo, tas ir laimėjo“, – neseniai pasibaigusį finalą komentavo K. Jasaitytė.

 

Anot gynėjos, apgintas titulas leidžia džiaugtis tuo, jog sunkus tiek komandos, tiek trenerių štabo darbas buvo įvertintas.

K. Jasaitytė sekmadienio finale prieš „Gintrą“-ŠSG pasižymėjo pergalingu įvarčiu – per pratęsimą, 110-ąją minutę, atliko tikslų baudos smūgį.

„Manau, kad kiekviena žaidėja svajoja įmušti lemiamą įvartį. Aš jį tikrai prisiminsiu – jis atnešė komandai pergalę, todėl man tai yra dvigubas džiaugsmas“, – sakė žalgirietė.

Anot geriausios pirmenybių gynėjos, 2021 metų LMFA I lygos sezonas buvo dvejopas.

„Kai žaidėme Pietų-Rytų regiono grupėje, mes buvome visa galva aukštesnės už varžoves, todėl ten nebuvo labai sunku – ateidavome, sužaisdavome geriausias savo rungtynes ir laimėdavome gana dideliu rezultatu“, – komandos sėkme grupėje džiaugėsi K. Jasaitytė.

Vis tik žalgirietė pabrėžė, jog kiti pirmenybių etapai – ketvirtfinaliai ir finalas – pareikalavo didesnio susikaupimo, išbandė žaidėjų psichologinę būseną ir patikrino nusiteikimą iškovoti pirmąją vietą.

Pasak futbolininkės, šį sezoną MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipa ūgtelėjo komandinio žaidimo atžvilgiu: „Kiekviena žaidėja savo individualumu kuria komandą ir nė viena žaidėja neišsiskiria, visos žaidžia vardan komandos, o ne vien dėl savo asmeninių tikslų.“

Geriausia pirmenybių gynėja šį sezoną turėjo ir savų troškimų. „Mano vienas iš norų buvo įmušti kuo daugiau įvarčių. Esu patenkinta jų skaičiumi – manau, kad vidurio gynėjai pelnyti 12 įvarčių per 13 varžybų yra visai neblogas rezultatas“, – pasiekimu dalijosi žalgirietė.

Nors sezonas tik ką baigėsi, K. Jasaitytė jau kelia tikslą kitiems metams – darkart apginti Pirmos lygos titulą.

„Norėčiau, kad mūsų komanda neišsibarstytų ir vėl visos taip kovingai eitume į kitą sezoną“, – sakė geriausia pirmenybių gynėja.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS