Neįgaliesiems

K. Kulbytė po atrankos turnyro Vilniuje: „Manau, kad einame teisinga linkme“

Vilniuje šią savaitę vyko UEFA Europos merginų U17 čempionato atrankos B diviziono turnyras.

Trijų komandų turnyre LFF stadione varžėsi Lietuvos, Slovakijos ir Juodkalnijos rinktinės, kurios po sykį sužaidė tarpusavyje.

Lietuvės turnyre patyrė dvi nesėkmes – pirmame mače 0:3 buvo pralaimėta Slovakijos rinktinei, kuri su dviem laimėjimais tapo grupės nugalėtoja, kitame mače 1:4 buvo neprilygta Juodkalnijos bendraamžėms.

Kalbėdama apie pirmąjį susitikimą su slovakėmis, Lietuvos rinktinės vyriausioji trenerė Kotryna Kulbytė akcentavo, kad mačuose su tokiais varžovais geriausiai gali pasimatyti rinktinės augimas.

„U17 – tai apskritai pirmas lygmuo, žaidžiant oficialias tarptautines rungtynes, iki tol galėjome žaisti tik draugiškas rungtynes. Tai mums yra pirmas išbandymas oficialiose rungtynėse. Augame su kiekvienomis rungtynėmis, tokie varžovai, kaip Slovakija, yra labai geri, reikia juos pasveikinti. Mums tai yra puiki terpė augti ir tobulėti bei ruoštis kitoms rungtynėms.

Visada yra gaila, kai merginos negali prisijungti prie rinktinės, linkime traumuotoms žaidėjoms pasveikti. Bet turime puikias merginas, kurios gali papildyti mūsų rinktinę, tai matėme rungtynėse, jos įsiliejo puikiai. Kažkoks nuostolis yra, bet sąrašą turime tikrai ilgą, iš kurio žaidėjos puikiai gali papildyti mūsų rinktinę“, – kalbėjo K. Kulbytė.

Tuo tarpu susitikime su Juodkalnija pirmo kėlinio pabaigoje šeimininkėms pavyko sušvelninti atsilikimą iki 1:2, bet po pertraukos viešnios tiksliai smūgiavo dar du kartus ir taip iškovojo pergalę.

„Rungtynės buvo labai dinamiškos, praleidome gana greitą įvartį, bet gerai grįžome į rungtynes, manau, kad antroje pirmo kėlinio pusėje dominavome aikštėje ir turėjome gerų progų pasižymėti. Baigiantis pirmam kėliniui tą ir padarėme, tad į pertrauką išėjome geromis nuotaikomis. Pertraukos metu pasidarėme tam tikras korekcijas, bet antrame kėlinyje kelios kritinės klaidos nulėmė tai, kad pralaimėjome.

Tai yra paskutinė sezono fazė, dauguma žaidėjų baigia savo sezonus klubuose, dabar laukia šioks toks poilsis, po to vėl seks pasirengimas kitoms rungtynėms.

Pasidžiaugti galima tuo, kad didelė dalis žaidėjų yra metais jaunesnės už savo varžoves, tad turime tikrai neblogą potencialą ateičiai, ši komanda kartu laikysis dar mažiausiai pusantrų metų. Reikia nuryti tą karčia piliulę, bet manau, kad einame teisinga linkme ir ateitis laukia šviesi“, – rungtynes ir bendrą įgautą patirtį įvertino K. Kulbytė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS