Neįgaliesiems

K. Rudžionis: „Silpnų varžovų nėra“

Lietuvos futsal (salės futbolo) rinktinė ketvirtadienį surengė spaudos konferenciją ir pirmąją treniruotę Vilniaus „Siemens“ arenoje prieš ateinantį Europos čempionato (UEFA Futsal EURO) atrankos turnyrą sostinėje.

Iki ketvirtadienio rinktinė sportavo Kauno sporto halėje, o šiandien persikėlė į Vilnių, kur jau penktadienį 19 valandą surems ginklus su Andoros rinktine, o sekmadienį kovos su Prancūzijos komanda.

Konfernecijoje žiniasklaisdai vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Kęstutis Rudžionis teigė, kad pasiruošimas ir treniruotės Kaune praėjo sklandžiai: „Pasiruošimas vyko kaip numatyta. Ruošėmės tris dienas Kaune, šiandien atvykome į Vilnių, kur ir teks rungtyniauti. Kiek suspėjome atlikti, tiek suspėjome. Buvo nemažai taktinių treniruočių ir per tą laiką nuveikėme maksimaliausią darbą. Dabar pažiūrėsime, kokius gausime vaisius.

Jeigu būčiau nekuklus lietuvis, pasakyčiau, kad turime daug šansų. Visgi būsiu atviras ir pasakysiu, kad prancūzai yra grupės favoritai. Mes turime parodyti kovą ir ant popieriaus esantys favoritai ne visada laimi. Nugalėtojas paaiškėja aikštėje”.

Strategas prieš penktadienio susitikimą su Andora nebuvo nusiteikęs nurašyti nykštukinės Europos valstybės komandos ir tikino, jog abi rinktinės yra panašaus lygio.

„Visos šalys eina į priekį, vienos mažiau, kitos daugiau. Mes einame mažais žingsniais ir turime pripažinti, kad silpnų priešininkų nėra. Kiek teko matyti Andoros rungtynių, jie žaidžia daugiau ir atidirba atitinkamus komponentus, kuriuos šlifuojame ir mes savo taktiniuose užsiėmimuose. Negalėčiau pasakyti, kad šiose rungtynėse bus favoritas. Manau, kad tai yra viena kitos vertos komandos”, – dėstė K. Rudžionis.

Lietuvos rinktinės kapitonas Arsenijus Buinickis antrino treneriui ir teigė, kad komanda yra pasiruošusi ir pozityviai nusiteikusi prieš ateinančias rungtynes: „Mūsų komandos sportinė forma nėra blogiausia, nes Lietuvos salės futbolo čempionatas jau yra įsibėgėjęs, praėjo nemažai turų. Tie, kurie vasarą žaidė lauke, jau yra pripratę prie salės futbolo”.

„Trenerių štabas mums paruošė aibę informacijos. Šiandien visos mintys yra apie Andorą, apie prancūzus šnekėsime vėliau. Tikrai turime minčių ir galimybių, kaip prieš juos žaisti”, – kalbėjo A.Buinickis.

Bilietus į turnyrą platina „Tiketa.lt“.

Konferencijos vaizdo įrašas:

Rungtynių tvarkaraštis:
(Vilniaus „Siemens“ arena)

Sausio 27 d. (penktadienis), 19 val.
Lietuva – Andora

Sausio 28 d. (šeštadienis), 16 val.
Andora – Prancūzija

Sausio 29 d. (sekmadienis), 17 val.
Prancūzija – Lietuva

Lietuvos salės futbolo (Futsal) rinktinės sudėtis:

Vartininkai:
Mindaugas Labuckas (Londono „Baku United“, Anglija)
Erlandas Duršlikas (Radviliškio „Lokomotyvas“)

Aikštės žaidėjai:
Pavelas Smolkovas (Vilniaus „Bekentas“)
Arsenij Buinickij (Vilniaus „Bekentas“)
Justinas Zagurskas (Vilniaus „Bekentas“)
Jurij Jeremejev (Kauno “Vytis”) 
Justas Gulbinas (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Arūnas Šteinas (Panevėžio „Baltija“)
Benas Olencevičius (Kauno „Celsis“)
Ramūnas Radavičius („Vievio Žiedas“)
Tomas Bučma (Kauno „Celsis“)
Lukas Sendžikas (Kauno „Celsis“)
Artūr Juchno (Vilniaus „Bekentas“)
Paulius Sakalis (Vilniaus „Bekentas“)

Foto akimirkos iš treniruotės (S. Čirbos nuotr.)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS